× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

«Скрябін», Євген Галич та Злата Огнєвіч: восени у Вінниці відбудеться концерт, присвячений Кузьмі Скрябіну

16:10
Автор: Юлія Плахтій

Гурт «Скрябін», Євген Галич та Злата Огнєвіч – саме такий зірковий склад виступить у Вінниці з концертом, присвяченим 50-й річниці від Дня народження відомого українського музиканта Кузьми Скрябіна або ж Андрія Кузьменка.

«Минула третя річниця з дня загибелі Кузьми, а його музика не вмирає, зігріває душі усім, хто пам’ятає та вірить. Не згасаючий інтерес до пісень Кузьми – свідоцтво справжньої народної поваги та любові» – кажуть організатори концерту, продюсерський центр «Nekrasov».

Ювілейний концерт гурту «Скрябін» у Вінниці відбудеться 20 вересня у «Будинку офіцерів» (початок – о 19:00). Учасниками ювілейного концерту, окрім колективу-легенди, стануть також Євген Галич – лідер популярного рок-гурту O.Torvald, та Злата Огнєвіч – співачка, яка у 2013 році здобула для України почесне третє місце на «Євробаченні».

Організатори сподіваються, що так само, як і влаштований у Вінниці два роки тому концерт «Скрябін: кращі хіти 1995-2015» – цьогорічна подія відзначиться ажіотажем.

«Більше нічого не вмію, як римувати слова і під музику викладати якісь ідеї. Часом вони мудрі і глибокі, а часом – поверхові і ржачні. Але в них завжди є суть», – сказав якось Андрій Кузьменко.

Вартість квитків: 250-950 гривень. Квитки можна придбати через Інтернет або у касах Будинку офіцерів. Усі деталі можна отримати за телефоном: 097-052-22-22.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.