“Склади зброю!”: у Вінниці захисник звернувся до брата, який служить в армії рф

15:21
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Український військовослужбовець з Вінниці звернувся до свого брата, який служить у армії окупантів, із закликом скласти зброю. Родич українського воїна у 2014 році перейшов на службу до російських загарбників.

Про це повідомляє речник УСБУ у Вінницькій області Денис Закаблук.

– ..Майже кожен українець зіштовхнувся зі зрадництвом від рідних, які живуть і працюють в росії або на тимчасово окупованих територіях. І серед військовослужбовців ЗСУ є ті, хто вимушений захищати свою країну від тих, хто однієї крові. Так сталось і в родині капрала із Вінниці, рідний брат якого в 2014 році зрадив батьківщину, не прибув в пункт збору на континентальну територію України і перейшов на службу до російських окупантів. Скоріш за все, рідний брат капрала вже старший офіцер на флоті і саме його кораблі здійснюють ракетні обстріли мирних міст України, – розповідає Денис Закаблук.

Також на відео є звернення військовослужбовця-вінничанина до рідного брата, який наразі воює в росії:

– Я теж військовослужбовець. Проходжу службу за контрактом. Закликаю свого родича, який служить в російській федерації, а саме в Криму, скласти зброю. Склади зброю! Це наша рідна земля, на якій ти виріс. Тут мирні люди.

Не вчиняйте злочинів проти українського народу. Якщо ви не знаєте, що тут відбувається, яка ситуація, передзвоніть до батьків. До мене передзвони. Все розповім, скажу, яка ситуація дійсно в Україні, – зазначає воїн.

Ілюстративне фото – Obozrevatel