× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Скандальний патрульний Чорний продовжить працювати в поліції: службове розслідування завершено

16:58
Автор: Юлія Плахтій

Вінницький патрульний, який став відомим у місті завдяки тому, що демонстрував своє посвідчення на рівні геніталій, а зовсім нещодавно відмовлявся представлятися людині, яка правоохоронців й викликала – продовжує працювати у поліції.

Як зазначила у коментарі Vежі речниця структури Тетяна Фіщук, службове розслідування по цій справі завершене, а кілька днів тому Назару Чорному було оголошено про неповну посадову відповідність.

 – Це означає, що якщо буде наступне стягнення, то патрульного можуть понизити у званні чи посаді або ж звільнити, – каже речниця поліції.

Раніше головний вінницький патрульний, Редван Усеїнов, пояснив етапи покарання поліцейських: спочатку догана, потім – сувора догана, за тим попередження про неповну службову відповідність, потім – звільнення.

“Треба поводитися по-людськи”: керівники поліції коментують “звичку” патрульних представлятися на рівні поясу

Нагадаємо, зокрема йдеться про ситуацію 15 січня, коли вінничанин Євген Орел викликав поліціянтів, щоб ті зафіксували правопорушення. Натомість правоохоронці, зокрема Назар Чорний, відмовилися показувати службові посвідчення, глузували з прізвища заявника й врешті «скрутили» чоловіка.

Читайте також: “Дивись нижче поясу”: чому вінницькі патрульні “знайомляться” з громадянами на рівні геніталій. ВІДЕО

Євгена Орла забрали до відділку та пред’явили звинувачення у хуліганстві (нецензурна лайка у громадському місці), злісній непокорі працівникам поліції та перебування у стані алкогольного сп’яніння. Згодом поліціянти самі скасували останнє звинувачення, суд щодо хуліганства вже відбувся – рішення було на користь Євгена Орла.

Читайте також: Вінницька поліція “рекомендує” патрульним порушувати закон? ДОКУМЕНТ

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.