Шукають водіїв та підсобних робітників: на Вінниччині назвали найактуальніші професії

10:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

Впродовж січня-липня 2021 року на Вінниччині роботодавці подали 21,8 тисячі вакансій. Протягом цього періоду і на сьогодні найбільш затребуваними називають робітничі професії.

Як йдеться на сайті Вінницької облдержадміністрації, наразі серед актуальних вакансій найбільший попит роботодавців спостерігається на водіїв, підсобних робітників, продавців продовольчих товарів, кухарів, молодших інспекторів (поліція), менеджерів (управителів) зі збуту, вантажників, оглядачів-ремонтників вагонів, електрогазозварників.

Водночас, протягом першого півріччя в області найбільше шукали трактористів, підсобних робітників, водіїв, робітників з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, кухарів, бухгалтерів, продавців продовольчих товарів та слюсарів-ремонтників.

Також станом на 1 серпня кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до Вінницької обласної служби зайнятості, склала понад 2 тисячі одиниць. На цю ж дату на одну вакансію претендували вісім безробітних. Середній розмір заробітної плати, вказаний у вакансіях, які подані у січні-липні 2021 року, у порівнянні до січня-липня 2020 року, зріс з 7069 гривень до 8555 гривень (на 21%).

До слова, за інформацією ОДА, найбільше в першому півріччі цього року люди знаходили роботу за сприяння Вінницької обласної служби зайнятості. Кількість громадян, працевлаштованих приватними агентствами, значно менша.

Відтак, у січні-липні 2021 року за допомогою служби зайнятості роботу знайшли 17,2 тисячі осіб. Загальна ж кількість громадян, працевлаштованих приватними агентствами зайнятості, становила 482 особи.

Ілюстративне фото – kha.dcz.gov.ua