Тут ремонтують БТРи: директору 45-го заводу Миколі Чумаку мер Вінниці вручив медаль

17:29
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 27 квітня, у Вінниці нагородили Миколу Чумака, директора 45-го експериментального заводу, «за вагомий внесок у розвиток міста» та колектив Вінницької дитячої спортивної школи «Вінниця» за лідерство у всеукраїнському рейтингу.

Нагородження відбулось перед початком засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради. Очільник ВМР, Сергій Моргунов, та секретар Павло Яблонський спочатку квітами, грошовою премією та медаллю нагородили директора 45-го експериментального заводу. 

  • Микола Федорович 22-го квітня відзначив свій 70-річний ювілей, крім того цьогоріч виповнюється 10 років? як він очолює це підприємство, – каже Сергій Моргунов. – З початку воєнних дій на Сході саме це підприємство оборонпрому у Вінниці відігравало визначальну роль. На ньому ремонтують БТРи, виготовляють бензовози для них. За цей період було відремонтовано 600 одиниць військової техніки і я певен, що колектив і надалі буде професійно працювати.

  • Дякую за нагороду і високу оцінку роботи підприємства, – відповів Микола Чумак. – Проблем дуже багато. Втім, колектив рухається до кращого, для цього ми все робимо.

Після цього нагородили представників Вінницької дитячої спортивної школи «Вінниця», яка за підсумками 2016-го року посіла перше місце із 1155-ти серед інших шкіл України в рейтингу Міністерства молоді і спорту України.

  • Приємно це і також у зв’язку з тим, що Вінниця – найкраще місто в Україні, – каже Сергій Моргунов. – Тепер це в унісон звучить. Сам рейтинг робився приблизно по такому ж принципу, як визначався і рейтинг міст найкращих в Україні. Тобто, відповідно до кількості очок. В десятку найкращих також потрапили ще дві вінницьких школи. Приємно, що спорт та дитячий спорт розвивається у нас достатньо активно. Школа «Вінниця» це бокс, греко-римська боротьба та кульова стрільба.

Після вітання, міський голова нагородив почесними педагогічний колектив закладу.

Головне фото з сайту Міноборони України