Що Таке VPN Та Чому Ви Повинні Розглянути Його Для Вашого iPhone

10:15
Автор: admin
Become a Patron!

Реклама

Багато людей звикли вважати, що продукти Apple захищені від хакерських атак. Хоча це може бути певною мірою правдою, вразливі місця все ще існують, оскільки жоден пристрій не має 100% імунітету до кіберзагроз. Тому, якщо ви дбаєте про безпеку своїх приватних даних, ми рекомендуємо встановити надійний VPN для вашого iPhone. І ось чому.

Що таке VPN?

VPN – це абревіатура від Virtual Private Network (віртуальна приватна мережа), програмне забезпечення, яке шифрує вашу діяльність в Інтернеті, додаючи додатковий рівень захисту для всього, що передається. VPN забезпечують безпеку інтернет-користувачів, шифруючи дані, тим самим захищаючи їх від сторонніх очей у тій самій мережі; а також маскують їхнє місцезнаходження, що може бути корисним і в інших відношеннях. Більшість постачальників послуг VPN пропонують додатки для різних пристроїв, що дозволяє легко завантажити VPN і налаштувати його для використання всього за кілька кроків. Важливо зазначити, що це суттєво не змінює спосіб, у який люди користуються інтернетом. Це просто підвищує їхню здатність насолоджуватися безпечнішим онлайн-досвідом.

Які переваги має VPN для iPhone?

Окрім певного рівня безпеки та конфіденційності, VPN має багато переваг для користувачів iPhone. Ось лише деякі з них:

Уникнення гео-обмежень: Не весь онлайн-контент доступний скрізь. Наприклад, деякі країни обмежують використання пошукових систем, таких як Google, в той час як певні потокові сервіси, такі як Netflix і Amazon Prime, пропонують каталоги, орієнтовані на конкретну країну. Підключення iPhone до VPN дозволяє обійти ці географічні обмеження, щоб користувачі могли отримати доступ до потрібного їм цифрового контенту.

Отримання результатів пошуку з прив’язкою до місцезнаходження: Географічне розташування пристрою може спотворювати результати пошуку в пошукових системах. Тому використання VPN гарантує, що результати пошуку будуть релевантними саме тому місцю, де знаходиться користувач. Наприклад, використання VPN, налаштованої на використання VPN в Бангкоку, може допомогти звузити пошук конкретного магазину в Таїланді, навіть якщо користувач фізично перебуває в США.

Уникнення таргетингу: IP-адреси часто використовуються для створення таргетованої реклами та персоналізованих пропозицій для кожного відвідувача веб-сайту. VPN можуть змінювати IP-адресу користувача, таким чином мінімізуючи можливість провайдерів та третіх сторін здійснювати ці індивідуальні налаштування.

Мінімізація дроселювання: VPN можуть допомогти користувачам iPhone уникнути обмеження пропускної здатності з боку провайдерів, особливо якщо смартфон багато використовується для потокового мовлення та ігор, наприклад.

Покращення онлайн-ігор: Вірте чи ні, але VPN може допомогти і в іграх. Під час гри в онлайні час є ключовим фактором, і тому навіть невелика затримка може дати іншому гравцеві конкурентну перевагу над вами. Якщо ви відчуваєте затримку у вашій звичайній мережі, VPN може допомогти, зменшивши пінг (затримку), щоб ви отримали більш швидкий ігровий досвід.

Безпечний доступ до громадського Wi-Fi: Громадський Wi-Fi є безкоштовним і відкритим для використання, але навряд чи завжди є безпечним. У публічній мережі ви можете стати потенційною здобиччю для кіберзлочинців, які тільки й чекають, щоб викрасти ваші дані або відстежити ваші дії в Інтернеті.

В ідеалі, вам краще не покладатися на громадський Wi-Fi – мобільний зв’язок безпечніший. Але якщо у вас немає вибору і вам потрібно користуватися публічною мережею, варто використовувати VPN.

Висновок

У той час як більшість людей докладають певних зусиль для захисту своїх комп’ютерів, електронної пошти та банківських рахунків, смартфони часто залишаються поза увагою. Але оскільки ці пристрої є важливою частиною повсякденного життя, особливо важливо забезпечити їхню безпеку – навіть якщо йдеться про iPhone. Таким чином, стає необхідним додати конфігурацію VPN на iPhone.