× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Що потрібно бійцям на передовій: перелік потреб станом на 6 квітня

14:29
Автор: Юлія Плахтій

В Україні війна досі триває, а отже волонтерська робота не припиняється. У Вінниці постійно збирають речі, які щодня потрібні бійцям на передовій.

Щоб допомогти волонтерам у цьому, VежА започаткувала цикл матеріалів, які публікуватимуться щотижня.

Зауважимо, що окрім наведеного нижче переліку потреб, про які волонтерам повідомили воїни, на передовій щодня та постійно потрібні: медикаменти, засоби особистої гігієни, домашні страви, цигарки, теплий одяг, солодощі, кава, чай, цукор, печиво тощо. Також завжди бійці радіють листам та малюнкам. Дякуємо, що підтримуєте захисників!

Станом на сьогодні, 6 квітня, існує наступний перелік потреб, про які вінницьким волонтерам повідомили воїни:

Хто збирає: Андрій Сірак та Андрій Нечипорук
Збір – до 22 квітня

Як повідомили волонтери, протягом минулого тижня вдалося зібрати досить невелику суму (3 200 гривень), відтак потреби, про які зазначалося раніше, суттєво не змінилися.

Для різних підрозділів ЗСУ потрібні:
– Ліки: противірусні, протизастудні, жарознижувальні та протизапальні.
– Плівка
– Маскувальні сітки
Мішки для укріплення позицій на передовій 
Будівельні матеріали
– Аптечка медична
– Кабель

Для 35-ї ОБрМХ (окрема бригада морської піхоти):
– генератор
– радіатор до УАЗ

Для групи спецпризначенців:
– 2 рації – залишилось зібрати 11 000 гривень

Як звітують волонтери, за минулий тиждень вдалося зібрати 3 200 гривень. Окрім того, було виконано ремонт авто Морських піхотинців (витратили 2 400 гривень) та передано два великих вантажі на схід – для 35 бригади та 1-го окремого батальйону Морської піхоти:
– Компас
– Ноутбук
– 20 спальних мішків
– 10 футболок
– Чотири пари берців
– Два рюкзаки
– Медичні засоби
– Чотири колеса на Т4
– Каву
– Два рулони плівки

 

Повний звіт цих волонтерів можна прочитати на їхніх сторінках у Фейсбук. Для того, щоб допомогти захисникам, можна подзвонити волонтерам або написати їм: Андрій Сірак (067-430-79-78), Андрій Нечипорук (067-947-59-27). Картка для пожертв: 5168 7427 0814 0383 Сірак А. С. або 5168 7422 0330 0607 Нечипорук Андрій Олексійович.

Читайте також: “Прості люди”, які просто рятують країну: вінницькі волонтери про благодійність на п’ятому році війни

Тетяна Власюк (Хитра)

Для Добровольчого Корпусу Правого Сектору “ПС Гонта”: 
– дві пари кросівок (1455 гривень) – потрібно зібрати 2 910 гривень
– фарба для зброї – 1 485 гривень за упаковку

Для медиків: 
– Турнікети – щонайменше 10 одиниць. “Друзі замовляли в Іспанії, дуже класні по 500 грн штука. Якщо зможемо придбати більше, буде ще краще. Потрібно мінімум 5 000 грн щоб взяти 10 штук” – повідомила Тетяна Власюк.
– оплатити одну форму (близько 1 300 гривень)

Для 59 бригади:
– 11 батальйону дуже потрібен багатофункціональний принтер, який поєднує у собі функції сканера, принтера, факсу та інші. Оптимальний варіант коштує близько 4-5 тисяч гривень.
– “Mitsubishi JMBONV440PJ 307300 турбо-дизель 2.5 год 1993 потрібна рульова трапеція в зборі”

Добровольцям та екіпажу ASAP дуже потрібне паливо соляра для наших Добровольців. “Завжди і в будь-якій кількості!” – додає волонтерка.

Як звітує волонтерка, минулого тижня вдалося придбати чотири пари кросівок ”m-tac тактика койот” для роти “Правого сектору (кожна пара коштує 1 314 гривень). Також за кошти Української Діаспори м.Аліканте “Хто як не ми” (3 942 гривень – 470 з загальних коштів) замовили три пари кросівок для роти «Ведмеді» (8 окремий батальйон “Аратта” УДА (Українська Добровольча Армія). Також було придбано ліки для медиків (витратили 741 гривню).

Повний звіт волонтерки – на її сторінці у Фейсбук. Контакти Тетяни Власюк (Хитрої): 098 957 94 70, Тетяна Власюк у Фейсбук. Картка для пожертв: 5168 7422 1795 9562 Приват Банк (отримувач – Хитра Тетяна Володимирівна).

___

Андрій Нечипорук – прапорщик спецназу, нині є приватним підприємцем. Андрій Сірак – начальник обласного КП “Автобаза обласної ради”. Андрій Сірак та Андрій Нечипорук, які волонтерять з самого початку війни, не входять до жодної спілки чи організації, а збирають допомогу військовим власними силами. Прочитати про них можна за цим посиланням.

Тетяна Власюк (Хитра) – вінницька волонтерка, яка постійно збирає допомогу для бійців на передовій, а також для дітей на мирних і окупованих територіях. Не належить до волонтерських організацій, збирає допомогу власними силами.

Читайте також: “За раз відвозимо тисячі дерунів”: вінницький волонтер-чиновник, який допомагає допомагати іншим

“Волонтер – не постачальник, а зв’язок між фронтом і тилом”: вінницька волонтерка про те, що зараз найбільше потрібно бійцям

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.