Публікації за датами

  • 01 Лютого/ 18:39

    Vinnytsia

    Публікація01.02.1918:39

    Автор:Юлія Плахтій

    Що потрібно бійцям на передовій: перелік потреб станом на 1 лютого

В Україні війна досі триває, а отже волонтерська робота не припиняється. У Вінниці постійно збирають речі, які щодня потрібні бійцям на передовій.

Щоб допомогти волонтерам у цьому, VежА започаткувала цикл матеріалів, які публікуватимуться щотижня. Станом на сьогодні, 1 лютого, існує наступний перелік потреб від кількох вінницьких волонтерів:

Хто збирає: Андрій Сірак та Андрій Нечипорук
Збір – до 25 лютого

Луганський напрямок:
– Пральна машина-автомат

Спецпідрозділ під Донецьком:
– Ремонт двигуна Т4 (потрібно зібрати близько 20 тисяч гривень). Вірогідно, авто везтимуть у Вінницю, тож не виключено, що саме тут буде здійснюватись ремонт

Для різних підрозділів ЗСУ:
– Скоби
– Плівка
– Маскувальні сітки (білі та звичайні) – щонайменше 12 одиниць
– Ломи, кирки, снігові лопати

Для морських піхотинців:
– 2 акумулятори 90 Вт
– Електрокабель (200 метрів)

Для розвідки: 
– Три біноклі

Спецодяг щонайменше для трьох підрозділів ремонтних бригад

Для того, щоб допомогти захисникам, можна подзвонити волонтерам або написати їм: Андрій Сірак (067-430-79-78), Андрій Нечипорук (067-947-59-27). Картка для пожертв: 5168 7427 0814 0383 Сірак А. С. або 5168 7422 0330 0607 Нечипорук Андрій Олексійович. Повний звіт цих волонтерів можна прочитати на їхніх сторінках у Фейсбук.

Хто збирає: Тетяна Власюк (Хитра)
Збір – до 8 лютого

Для бійців Сил Спеціальних Операцій: 
– Медичний рюкзак (близько 3 000 гривень)

Для бригади медиків: 

– Три форми (1 450 гривень кожна). Тип – “горка”

Для того, щоб допомогти захисникам, можна подзвонити волонтерці або написати їй: 098 957 94 70, Тетяна Власюк у Фейсбук. Картка для пожертв: 5168 7422 1795 9562 Приват Банк (отримувач – Хитра Тетяна Володимирівна).

Хто збирає: Лариса Полулях (волонтерська група «Бойові бджоли» – Combat bees)

Волонтерка Лариса Полулях ще місяць тому повідомила про потребу у запчастинах для ремонту двох військових автівок 3-го окремого полку спеціального призначення (“кіборги”, тримали оборону ДАПу). Ці авто (“Баггі”) використовують для розвідки та евакуації. Машини є авторськими, їх “Бойові бджілки” конструюють ще з 2014 року.

Тож нині знову йдеться про наступні потреби для 3-го полку на ремонт та модернізацію автівок: 4 000 євро на мотори, 15 000 для обклейки корпусів обох автівок. Незалежне опалення (пічка) – 17 тисяч 500 гривень.

Також волонтерка зазначила, що досі потрібна допомога в доставці по районах Вінницької області подарунків для дітей загиблих АТОвців та понад двом сотням батьків загиблих бійців.

Для того, щоб допомогти захисникам, можна подзвонити або написати волонтерці: 067 700 50 76 та 093 00 67 617. Картка для пожертв: 5168 7427 2297 8362 ПриватБанк (отримувач – Лариса Алімівна Полулях). Лариса Полулях у ФейсбукСторінка “Бойових бджіл”.

___

Також зауважимо, що існують й інші речі, необхідні на передовій щодня та постійно. Солодощі, кава, чай, цукор, печиво, домашні страви, засоби особистої гігієни, цигарки тощо. Також завжди бійці радіють листам та малюнкам. Дякуємо, що підтримуєте захисників.

Андрій Нечипорук – прапорщик спецназу, нині є приватним підприємцем. Андрій Сірак – начальник обласного КП “Автобаза обласної ради”. Андрій Сірак та Андрій Нечипорук, які волонтерять з самого початку війни, не входять до жодної спілки чи організації, а збирають допомогу військовим власними силами. Прочитати про них можна за цим посиланням.

Тетяна Власюк (Хитра) – вінницька волонтерка, яка постійно збирає допомогу для бійців на передовій, а також для дітей на мирних і окупованих територіях. Не належить до волонтерських організацій, збирає допомогу власними силами.

Лариса Полулях – вінницька волонтерка, є координаторкою волонтерської групи «Бойові бджоли» (Combat bees), яка з 2014 року надає допомогу учасникам АТО, членам їх родин, вдовам, надає безкоштовно правові консультації та друковані посібники з правової допомоги. Лариса Полулях організовує лікування та реабілітацію військових за кордоном. Більше про волонтерку можна прочитати за цим посиланням.

Читайте також: “Прості люди”, які просто рятують країну: вінницькі волонтери про благодійність на п’ятому році війни

“За раз відвозимо тисячі дерунів”: вінницький волонтер-чиновник, який допомагає допомагати іншим

“Волонтер – не постачальник, а зв’язок між фронтом і тилом”: вінницька волонтерка про те, що зараз найбільше потрібно бійцям

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Юлія Плахтій
Журналіст

Дякуємо!

Тепер редактори знають.