Що може з’явитись у парку Дружби народів замість городів? Виконком міськради ухвалив рішення

17:21
Автор: Vежа
Become a Patron!

Міська влада надала дозвіл Департаменту земельних ресурсів розробити проект землеустрою ділянки, яка включає зокрема Вишенське озеро та парк Дружби народів. Зокрема, необхідно передбачити можливість в майбутньому частину земельної ділянки надати для реалізації певного інвестиційного проекту. 

Як зазначили під час сьогоднішнього засідання виконавчого комітету, розмір усієї земельної ділянки становить 58 гектарів. Нині ця ділянка перебуває в постійному користуванні КП “Вінницязеленбуд”.

– Це дозвіл на поділ земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні КП “Вінницязеленбуд” для того, щоб виокремити земельні ділянки під водним об’єктом, в подальшому на основі цього зареєструвати право власності на гідротехнічну споруду №1 (дамба на озері – ред.) і завдяки гідротехнічній споруді №1 отримати дозвіл на формування земельної ділянки під всім водним об’єктом. В подальшому – реєстрація права власності, відповідно, споруд № 2 та №3, – коментував директор департаменту земельних ресурсів Сергій Кушнірчук.

До речі, частина території розташована позаду будівлі податкової інспекції. Нині на тій земельній ділянці розташовані самовільно облаштовані городи мешканців домоволодінь, що знаходяться неподалік.

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов зазначив, що цільове призначення всієї ділянки — рекреація. Водночас, ділянка, яка розташована за податковою інспекцією потенційно може бути використана для інвестиційних проектів. Наприклад, будівництва спортивного закладу або готелю.

– У нас є Концепція розвитку території парку і відповідно до Концепції можна буде розглядати питання наповнення сучасними інвестиційними проектами території, — додав Сергій Кушнірчук. – Пам’ятаєте, там багатофункціональний комплекс планувався свого часу? Якщо комплекс багатофункціональний, то потрібно змінювати цільове призначення частини території. Якщо це виключно готель чи заклади громадського харчування — тоді зміни не потрібні.

– Ви можете в конфігурації зробити окремо цільове призначення цієї земельної ділянки багатофункціональне, але щоб ця земельна ділянка залишалася в структурі самого парку? Не потрібно її забирати та відокремлювати, а саме для можливості інвестиційного розвитку, — зазначив Сергій Моргунов. – Тобто ми надаємо дозвіл, але з точки зору цієї земельної ділянки, яка за “Дружбою”, там де ми дивилися по спортивному комплексу, є можливості по інвестиційних проектах (по будівництву готелю і так далі), то треба це передбачити.

За інформацією видання “20 хвилин”, городи на території парку Дружби народів займають близько 6 гектарів і їх можна легко помітити на мапі google. Зазначають, що саме тут ще декілька років тому розглядали варіант будівництва спортивного комплексу, але з того часу жодні роботи не розпочались, а тому місцеві мешканці самовільно вибрали частину території для власного господарства.

Нагадаємо, раніше з’явився можливий проект реконструкції парку Дружби народів.

Читайте також: Яким може стати парк Дружби народів у Вінниці після реконструкції. ГРАФІКА

Читайте також: До проекту реконструкції парку Дружби народів ще можуть внести зміни

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.