Що краще вибрати: простий чи електричний самокат?

9:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

На правах реклами

Самокати мають дуже багато переваг у порівнянні з іншими видами транспорту. Вони компактні, відносно недорогі, економні й не вимагають особливих навичок для їзди. Раніше всі купували звичайні самокати, оскільки інших не було. Зараз можна придбати електросамокат, щоправда, він буде дорожчий.

Звичайні самокати раніше були більше розвагою для дітей, аніж реальним способом пересування. Рідко можна було побачити дорослого, який їде містом на самокаті.

Зараз все змінилось, з’явились електросамокати, а люди все більше почали ними користуватись. Якщо ви хочете купити електросамокат у Вінниці, радимо зайти в інтернет-магазин “Алло”, де ви знайдете асортимент на будь-який смак.

Що стосується вибору між звичайним електросамокатом та електросамокатом, тут варто оцінити переваги та недоліки кожного з них.

Переваги звичайного самокату

У звичного самоката є ціла низка “плюсів”. Він:

– легкий у використанні;
– недорого коштує в порівнянні з електричними моделями;
– компактний, легко перевозити;
– не вимагає дорогих ремонтів;
– маленька вага.

Попри те, що звичайні самокати мають дійсно багато “плюсів”, є декілька й “мінусів”. До прикладу, ви не зможете на такому транспорті далеко їхати. Він створений для коротких дистанцій, бо дорогою можна дуже швидко втомитись. З іншого боку, таку активність можна вважати повноцінним видом спорту.

Якщо ви хочете зробити такий самокат основним видом транспорту для постійних поїздок по місту, то краще буде один раз витратити більше коштів, але придбати електросамокат. Він витриваліший та стійкіший.

Переваги електросамоката

В електросамоката не менше переваг, ніж у звичайного:

– швидкий. Може їхати до 60 км/год;
– легкий в експлуатації;
– довго служить;
– не вимагає частого ремонту;
– можна їхати на великі дистанції.

Крім цього на ньому точно не втомишся, адже зусиль для їзди прикладати не потрібно. Все, що вимагається від водія, це тримати баланс, правильно кермувати та вчасно натискати на гальма.

Є декілька й “мінусів” в цьому виді транспорту. Він коштує значно дорожче, ніж звичайний самокат. Його потрібно час від часу заряджати, тому аж надто далеко на ньому також не поїдеш. Інколи його потрібно ремонтувати або ж замінювати певні деталі, які не дуже дешеві.

Параметри вибору самоката

Ознайомившись із вище зазначеними перевагами та недоліками кожного із самокатів, вибір буде зробити легше. Але для того, щоб все ж не прогадати, потрібно врахувати кілька нюансів:

– з якою ціллю ви купуєте самокат (для розваги чи для постійного пересування містом);
– скільки ви готові віддати за таке задоволення (якщо бюджет не обмежений, то краще відразу брати електронну модель);
– які функції для вас важливіші (швидкість, легкість у використанні тощо).

Коли ви точно будете знати, за чим йдете, зробити вибір буде легше і швидше. І пам’ятайте:, не беріть перше, що впадає в око. Краще ознайомитись із кожним виробником, перечитати відгуки користувачів та послухати, що буде радити продавець-консультант.

Фото надано інтернет-магазином “Алло”