Шестеро медиків-добровольців, які працювали на деокупованих територіях Херсонщини, повернулися на Вінниччину

12:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

Шестеро медиків-добровольців з Вінницької області, які місяць працювали на деокупованих територіях Херсонщини, повернулися на Вінниччину та отримали Подяки від Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА. 

Як повідомляє Департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА, зустрілись із медиками “швидкої” директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна та її заступниця Тетяна Бондаренко.

 

Дякувати Богу всі живі й уже надають допомогу нашим вінничанам. За кожного із них хвилювалися не тільки їхні рідні, а й ми. Хлопці розповіли про ситуацію у селах та містах, де вони працювали. Люди не можуть доїхати до лікарні, тому наші бригади “швидкої”, місцеві зустрічали й проводжали зі сльозами на очах. А ще поки надавали допомогу та видавали ліки, місцеві уже приходили з напеченими пирогами, – каже Ольга Задорожна.

 

 

Фото – зі сторінки Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА у Facebook

Читайте також: Гігієнічні набори та засоби індивідуального захисту: медзаклади Вінниччини отримали дві вантажівки гумвантажу від МОМ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.