× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Сферична Вінниця: віртуальні панорами міста. Частина третя – проспект Космонавтів. ВІДЕО

16:31
Автор: Vежа

Багато вінничан з різних причин мусять виїжджати з міста: хтось на трішки, хтось на довго, дехто на навчання, інші – в пошуках кращої долі або вищого заробітку.

Як і всі люди, вінничани-емігранти часто відчувають ностальгію за рідним містом і хочуть побачити його хоч на хвильку, перебуваючи за сотні чи тисячі кілометрів. Або ж показати друзям.

А ще багато хто з інших міст задумується над ідеєю приїхати до Вінниці та не завжди розуміє – а чи є що у Вінниці подивитися? Чи красиві там вулиці, площі та будівлі, як виглядає центр, чи затишно в місті взагалі: його мешканцю чи туристу?

Сьогодні завдяки новітнім технологіям VежА презентує унікальний проект – сферичні панорами головних місць Вінниці у ВІДЕОформаті. Відкривши таку панораму ви опинитеся немов в центрі конкретної площі чи вулиці майже у режимі реального часу

Якщо ви дивитеся їх з комп’ютера чи лептопа – достатньо просто рухати мишкою по монітору. Якщо зі смартфону – просто рухайте телефон навколо себе, так, якби ви дивилися на цю площу через екран смартфону немов через вікно. Якщо ж маєте VR-окуляри – це найкращий варіант: ви можете вставити туди свій гаджет з нашою панорамою та віртуально опинитися прямо на конкретній площі.

Загалом ми покажемо вам 18 сферичних відеопанорам з усієї Вінниці. А сьогодні – третя частина проекту. Відразу три відеопанорами проспекту Космонавтів:

 

Фонтан “Атлант”

 

Площа Могилка

Проспект Космонавтів. Третя черга

Інші панорами Вінниці

Вежа Артинова + Європейська площа

 

Площа Тараса Шевченка

 

Майдан Незалежності

 

Майдан Героїв Небесної Сотні

Вулиця Соборна

Фонтан Roshen

 

Площа Стуса

 

Площа Гагаріна

 

Площа біля Центрального Універмагу

 

Площа Героїв Чорнобиля

Автор панорам – Вадим Козак

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.