Серед загиблих в авіакатастрофі АН-26 на Харківщині – двоє курсантів з Вінниччини

13:45
Автор: admin
Become a Patron!

Серед загиблих в авіакатастрофі на Харківщині, де розбився військовий літак АН-26 під час навчального польоту – двоє курсантів з Вінницької області: Максим Хомячук та Роман Корчовський.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов. Як йдеться в повідомленні, загиблий Максим Хомячук був уродженцем села Новоживотів Оратівського району, Роман Корчовський – родом з Крижополя.

Голова ОДА також повідомив, що матір Максима працює поштаркою в селі, а батько наразі повертається із заробітків у Польщі, аби забрати тіло сина з Харкова.

Нагадаємо, що вчора ввечері, 25 вересня, сталася авіакатастрофа на Харківщині. Під час заходу на посадку розбився та загорівся військовий літак АН-26, який здійснював навчальний політ з курсантами Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ ім. Кожедуба.

На борту були члени екіпажу, курсанти і офіцери, всього 27 людей. Внаслідок катастрофи загинуло 26 осіб, один з тих, хто перебував на борту, врятувався і перебуває в лікарні. Одного курсанта в останній момент не допустили до польоту.

У зв’язку з трагедією в Україні 26 вересня оголошено Днем жалоби.

За інформацією СБУ, командир екіпажу літака АН-26 перед катастрофою доповів про відмову лівого двигуна і запросив захід на посадку. Міністр оборони Андрій Таран заявив, що літак АН-26, скоріш за все, зачепився крилом за землю. Слідчі ДБР розглядають чотири версії катастрофи військового літака АН-26 на Харківщині:

  • катастрофа внаслідок технічної несправності агрегатів літального апарату;
  • катастрофа внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків екіпажем;
  • неналежне виконання службових обов’язків особами, які були відповідальними за керування польотами;
  • неналежне технічне обслуговування літака та підготовки його до польоту.