“Сепар в сметані”: креативні консерви від вінницького ветерана викликали ажіотаж на російському ТБ. ВІДЕО

12:41
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

Креативний “кулінарний винахід” вінницького ветерана російсько-української війни та громадського активіста Олександра Грамарчука (позивний “Гром”), викликав бурхливу реакцію російських пропагандистів. 

Ідеться про м’ясні консерви, на які “Гром” клеїть “крафтові” етикетки з назвою продукту: наприклад, “Сепар в сметані”. В асортименті, що пропонує ветеран, є також “сепар в олії” та “Снєгірь православний” (“з мощами Кобзона” – уточнюється на етикетці).

 

 

Фотографії жартівливих консерв швидко розлетілися мережею і зрештою дісталися російського телебачення. Так, відома пропагандистка Ольга Скабєєва на своєму ток-шоу показала короткий промо ролик “Сепара в сметані”, назвавши ініціативу українського військового “повним ідіотизмом”. “Как с такими людьми разговаривать о мире – решительно непонятно” – бідкається Скабєєва.

У коментарі Vежі Олександр Гром розповів, як з’явилася така ідея і як можна замовити “сепара в сметані” або ж “в олії”.

– Ідея була спонтанна, насправді, як і більшість моїх попередніх проектів. У банках це насправді свинина тушкована вищого сорту від одного з виробників цього продукту. Я оформлюю продукт, як сувенірну продукцію, не забувши вказати склад продукту, термін зберігання, калорійність тощо.

Замовити сувенірні консерви можна на сторінках Олександра Грамарчука в соціальних мережах: чоловік доставляє замовлення “Новою поштою”. Водночас ветеран пояснює, що для нього це не бізнес (позаяк різниці між собівартістю консерв і ціною майже немає), а продовження інформаційної діяльності проти Росії.

– Я хоч і покинув службу в інформаційному підрозділі, але все ж на волонтерських засадах продовжую діяльність проти РФ. І сьогоднішнє відео знову виставило російських пропагандистів ідіотами. – пояснює “Гром”

Коментуючи російський сюжет, Грамарчук вважає його хорошою рекламою “сепарів у сметані”:

 – Тепер про наш продукт знає 1/6 земної кулі! Але ті, хто замовляли, дуже хвалять продукт за якість. Так що я не шкодую, що не погнався за доходом, а допомагаю українському виробнику і ще й підриваю ватні perdаки. 

Фото зі сторінки Олександра Грамарчука

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.