СБУ затримала ворожих агентів, які на замовлення рф намагались підірвати ветерана-правоохоронця

11:28
Автор: Vежа
Become a Patron!

Служба безпеки України затримала групу ворожих спецслужб, яка на замовлення рф намагалася підірвати у Дніпрі ветерана-правоохоронця. Серед агентів – 52-річна медсестра з Вінниччини. Теракту вдалось запобігти.

Як повідомляє Управління СБ України у Вінницькій області, для вчинення злочину рашисти залучили трьох агентів: 52-річну медсестру з Вінниччини, 26-річного безробітного харків’янина та його 20-річну подругу. Їх завербували через Телеграм-канал з пошуку «швидких заробітків».

Українського ветерана збиралися ліквідувати за допомогою саморобного вибухового пристрою (СВП). Його жителька Вінниччини мала активувати при наближенні чоловіка до його гаража.

Її затримали, коли вона готувалася активувати вибухівку за допомогою пульта дистанційного керування. А пару російських агентів із Харкова затримали одразу після цього.

За інструкціями ворога вони прибули до Нікополя на Дніпропетровщині. Там забрали СВП із заздалегідь підготовленого схрону.
Потім приїхали у Дніпро та залишили вибухівку в орендованій квартирі. Після цього обидва агенти повернулися до Харкова, щоб «залягти на дно» та очікувати на подальші вказівки від куратора з рф.

Перед виїздом пара заховала ключі від квартири на території клумби поруч з будинком для агентки з Вінниччини. За цією локацією жінка забрала СВП і встановила його біля обумовленого гаражу у дворі, де проживає ветеран-правоохоронець.

Слідчі повідомили всім затриманим про підозру за ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (закінчений замах на вчинення терористичного акту). Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Фото – зі сторінки Управління СБ України у Вінницькій області