СБУ: на Вінниччині ексвійськовий рф очікував на “рускій мір” і обговорював з росіянами переміщення військової техніки ЗСУ по території регіону

15:05
Автор: Vежа
Become a Patron!

Колишній військовий рф, про якого раніше поліція повідомляла, що вилучила у нього обріз та набої, також виявився колаборантом, який очікував на «руZZкий мір» та обговорював із росіянами переміщення військової техніки ЗСУ по території регіону.

Як ідеться на фейсбук-сторінці Управління Служби безпеки України у Вінницькій області, в області викрили колишнього військового російської армії, який свідомо підтримував агресію рф проти України. Вік чоловіка, його приналежність до військ рф у минулому та інша низка характерних даних співпадає з описом у матеріалі поліції про вилучення обрізу та набоїв, тож ідеться про одну і ту саму людину, що нам також підтвердили у поліції.

В матеріалі СБУ вказано, що чоловік свідомо підтримував агресію рф проти України, очікував на «руZZкий мір» та обговорював із росіянами переміщення військової техніки ЗСУ по території регіону. На відео затриманий вибачається.

За місцем його проживання (до речі, поруч зі стратегічним об’єктом критичної інфраструктури) виявлено документи та грошові кошти рф, боєприпаси денної та нічної сигнальної дії, а також вже згадані раніше обріз мисливської рушниці із набоями.

 

 

Наразі проводяться необхідні контррозвідувальні перевірочні заходи. Матеріали щодо незаконного зберігання зброї направлено до ГУ НП у Вінницькій області для прийняття процесуального рішення.

Фото та відео – з фейсбук-сторінки УСБУ у Вінницькій області