SaveEcoBot: відтепер повідомити про екологічні порушення можна через чат-бот

11:30
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

З 17 лютого Державну екологічну інспекцію можна повідомити про екологічні порушення за допомогою спеціального чат-боту SaveEcoBot. Таким чином через месенджери можна передати інформацію про порушення всього за кілька хвилин.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

– Якщо ви стали свідком вирубки лісу, скиду промислових стоків у річку або ж виявили несанкціоноване сміттєзвалище, можете, не полишаючи місце порушення, подати звернення через чат-бот SaveEcoBot.

Така скарга надходить до Держекоінспекції і є підставою для проведення позапланової перевірки, за результатами якої розраховуються збитки, порушникам пред’являються штрафи та надаються приписи щодо усунення порушень – зазначає чиновник.

Підкреслюється, що новий інструмент SaveEcoBot дозволить значно скоротити шлях від виявлення проблеми до її вирішення. Позаяк звернення про екологічні порушення почнуть опрацьовуватись ДЕІ майже одразу після їх фіксації громадянами.

Також Мальований подякував активістам “Save Dnipro” за ініціативу.

Скористатись SaveEcoBot наразі можна у: Telegram, Viber чи Messenger (Новий функціонал скарг наразі доступний у Telegram та Viber).

Зазначається, що наразі Держекоінспекція вже використовує низку електронних інструментів. До прикладу, це Інспекційний портал, де публікується інформація про всі перевірки та плани ДЕІ, а також Інтерактивна мапа Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, яка допомагає інспекторам фіксувати несанкціоновані сміттєзвалища.

Фото – з фейсбук-сторінки Save Dnipro