“Сад ангельських пісень”: до Вінниці з концертом приїде “Піккардійська терція”

14:44
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінницю зі своїм концертом 25 грудня завітає акапельний колектив “Піккардійська терція”. Гостям виступу обіцяють особливу концертну програму, “яка об’єднає в собі все найкраще, що акапельний колектив створив протягом 29 років”.

Про це повідомляється в анонсі концерту “Сад ангельських пісень”.

“Піккардійська терція” – вокальна формація, заснована 1992 року у Львові. У репертуарі колективу майже 300 композицій 12 мовами світу, серед яких класичні твори, обробки народних пісень та власні композиції. “Піккардійська терція” побувала з гастролями в Польщі, Канаді, Іспанії, Німеччині, США, Італії та Франції. Джерело – Вікіпедія

Серед композицій, які виконає “Піккардійська терція” у Вінниці, – “Пустельник”, “Старенький трамвай”, “Берег ріки”, “Шаляла”, а також “багато сюрпризів, від яких ваше серце наповниться особливим теплом і радістю”.

Концерт “Сад ангельських пісень” “Піккардійської терції” відбудеться 25 грудня, о 20:00, в театрі ім. Садовського (вул. театральна, 13). Детальніше про те, де можна придбати квитки ТУТ.

У театрі імені Садовського зазначають, що з 8 листопада відвідування вистав глядачами від 18 років буде можливо лише за наявності: експрес-тесту на антиген (за 42 години), негативного ПЛР-тесту (за 72 години), сертифікату вакцинації (паперового чи в Дії) або довідки від лікаря про протипоказання до вакцинації.