Рими калібру 5.45: ветеран АТО презентує у Вінниці власну збірку поезій

14:11
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сергій Скальд – доброволець, учасник АТО та поет привезе до Вінниці свою першу збірку віршів та есеїв про війну на сході України.

Презентація книги “Навиліт. Рими калібру 5,45” відбудеться вже післязавтра, 14 червня, в актовій залі бібліотеки імені Тімірязєва. Збірка, до якої увійшли вірші та військові спогади є першою в творчому доробку Сергія Скальда. Автор описує в книзі суворі будні війни та людей, які не зважаючи на важкі бої та постійні втрати вірять у перемогу.

– Ці вірші створюєте ви, я лише підставляю слова в рими. Щодо збірки, то хотілось випустити сучасний продукт, тому що в Україні так склалося, що поезію видають ледь не на туалетному папері – якось дешево, як-небудь. Так само відносяться і до націоналістів, як до маргіналів з підпілля. Проте націоналізм 21 століття – це не підпілля, це ми, – зазначає автор порталу “Твоє місто”.

Під час презентації автор декламуватиме власні вірші. Всі охочі матимуть можливість придбати книгу з автографом Скальда. Подія розпочнеться об 11:00. Вхід вільний.

Фото: https://pravyysektor.info