Рятувальники Вінниччини отримали п’ять нових сучасних автомобілів

10:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

Рятувальники Вінниччини отримали нову сучасну техніку – п’ять автомобілів. Зокрема, вперше отримали автопідіймач колінчатий з максимальним вильотом стріли на 45 метрів.

Як повідомляє очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов, три авто передали частині піротехнічного, підводного та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спецпризначення:

– оперативно-піротехнічну водолазну машину для перевезення особового складу і майна для відділення підводного розмінування,

– вантажний автомобіль підвищеної прохідності зі стрілою-маніпулятором

– піротехнічний автомобіль важкого типу на базі шасі МАN (для перевезення великогабаритних вибухонебезпечних предметів).

Крім цього, рятувальники отримали автопідіймач колінчатий з максимальним вильотом стріли на 45 метрів. Тепер вони зможуть дістатися на висоту 14-поверхівки.

Також автоцистерна місткістю 6,5 тонни відсьогодні посилить боєздатність підрозділів пожежно-рятувальної частини в Козятині.

Йдеться, що додатково представники обласної військової адміністрації для особового складу передали аптечки, укомплектовані необхідними засобами та медикаментами.

Фото – зі сторінки Сергія Борзова у Facebook