Рятувальникам Вінниччини передали 12 одиниць техніки. ФОТО

17:00
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 30 квітня, пожежному гарнізону Вінниччини передали 12 одиниць техніки, зокрема, пожежні автоцистерни та санітарний автомобіль.  Вже сьогодні нові автівки поїдуть в громади області. 

Як йдеться на Facebook-сторінці очільника Вінницької ОДА (ОВА) Сергія Борзова, нові автомобілі вже сьогодні спрямують рятувальникам у Могилеві-Подільському, Ямполі, Мурованих Курилівцях, Чернівцях, Калинівці, Шаргороді та Вінниці. 

 

 

 

 

Надзвичайникам гарнізону закупили пожежні автоцистерни, вантажно-пасажирські машини, легкові авто, квадроцикл та санітарний автомобіль. За словами Сергія Борзова, досі в бойовому розрахунку медико-санітарної частини вінницького гарнізону був лише один спеціалізований транспортний засіб. Тепер таких буде два.

Відомо, що спецтранспорт служба порятунку області отримала від ДСНС України завдяки підтримці міжнародних партнерів з Польщі, Німеччини, Чехії, Швейцарії. Завдяки допомозі європейських партнерів також було оновлено і бойовий одяг рятувальників. Також дві спеціалізовані легкові автівки придбав народний депутат України Геннадій Вацак.

Фото – з Facebook-сторінки Сергія Борзова

Читайте також: Російсько-українська війна – 30 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.