Розвідка: військових рф, які чинили звірства в Бучі, повернуть в Україну

13:13
Автор: Vежа
Become a Patron!

Російських військових, які чинили звірства в Бучі, знову повертають в Україну.

Про це повідомило Головне управління розвідки України у своєму телеграм-каналі.

64-та мотострілецька бригада 35-тої загальновійськової армії РФ, військовослужбовці якої чинили масові вбивства та катування мирного населення в Бучі, буде повернута на територію України. Російське командування не проводитиме ротацію особового складу в цьому підрозділі та знову кидає його на передову” – ідеться у повідомленні розвідки.

Вказано, що станом на вчора, 4 квітня, бригаду було виведено з України в Білорусь і вона перебувала поблизу міста Мозир. Натомість наразі повідомляється, що до 6 квітня особовий склад доправлять залізницею до російського Бєлгорода.

Після лише дводенного відпочинку їх планують повернути в Україну в одну з «найгарячіших» точок (орієнтовно – харківський напрямок). Зазвичай, російські підрозділи що покидають зону бойових дій отримують набагато більше часу на відновлення та відпочинок.

Подібний графік вказує на те, що на 64-ту бригаду очікують «спеціальні завдання». Перше з них: залякування жителів населених пунктів України. Ті, хто чинив злочини геноциду в Бучі можуть повторити це знову в інших містах” – ідеться у повідомленні розвідки.

Також ГУР МО України зазначає, що ще одна мета швидкого повернення 64-ї бригади на територію України – швидка «утилізація» непотрібних свідків.

“Тобто, передислокація на таку ділянку фронту, де у них не буде шансів залишитися живими, щоб унеможливити надання свідчень у майбутніх судах. Особовий склад підрозділу, усвідомлюючи резонанс подій в Бучі та відповідальність за скоєні злочини, масово опирається поверненню в Україну. Втім, російське командування ігнорує ці настрої та погрожує трибуналом в разі відмови продовжувати участь у бойових діях. Рапорти на звільнення не приймаються до розгляду” – пише розвідка.

Зазначено, що наразі українські та міжнародні слідчі проводять документування численних воєнних злочинів та злочинів проти людяності, вчинених російською армією.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про численні злочини проти людства, скоєні російськими військами в Бучі, Ірпені та Гостомелі.

Зокрема, як інформував радник керівника Офісу Президента України Олексій Арестович, серед знайдених у цих містах жертв російських військ – зґвалтовані жінки, яких намагалися спалити, вбиті представники місцевого самоврядування, діти, літні люди, чоловіки. У багатьох з них були зав’язані руки, є сліди катувань і вбиті вони пострілами в потилицю.

Також міський голова Бучі Анатолій Федорук повідомляв, що у місті виявили братську могилу з тілами майже 300 осіб.

Додамо, що українська розвідка оприлюднила список російських військових з 64 ОМСБр, причетних до злочинів у Бучі.

Ілюстрація – ГУР МО України

Читайте також: Російсько-українська війна – 5 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.