× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Розкрадання коштів підозрюють під час відновлювальних робіт у Калинівскому районі

19:48
Автор: Юлія Плахтій

У Калинівському районі, що на Вінниччині, розпочато кримінальне провадження за фактом можливої розтрати державних грошей під час відновлення пошкоджених внаслідок вибухів на 48-му арсеналі житлових будинків.

Як зазначено в ухвалі Калинівського районного суду, 12 березня слідчий місцевої поліції звернувся до суду із клопотанням про тимчасовий доступ з можливістю вилучення документів, на підставі яких Калинівська районна адміністрація перерахувала на рахунок однієї із компаній-підрядника (ТОВ «Поділляекострім») кошти на відновлювальні роботи.

Клопотання було обґрунтовано тим, що до Калинівської місцевої прокуратури надійшло відповідне звернення народного депутати України.

«До Калинівської місцевої прокуратури надійшло звернення народного депутата України щодо незаконного заволодіння шляхом зловживання службовими особами Павлівської сільської ради та Калинівської РДА своїм службовим становищем коштами, що були виділені державою на відновлення пошкоджених внаслідок вибухів на складах в/ч А1119 26 вересня 2017 року житлових будинків в с. Павлівка», – йдеться у судовому документі.

Зокрема йдеться про відновлення будинку у Павлівці по вулиці Космонавтів, 20. Гроші підряднику були перераховані, але виявилося, що роботи не були виконані у повному обсязі: відсутні підвіконники, наявні невиконанні облицювальні роботи тощо. Відтак і було розпочате кримінальне провадження із метою з’ясування всіх обставин.

Читайте також: На військовому арсеналі біля Калинівки виявили порушення при будівництві командного пункту

Зауважимо, що кримінальне провадження щодо зазначених порушень розпочали ще 22 лютого за частиною 2 статті 191 Кримінального кодексу України: привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Відтак суд задовольнив клопотання слідчого та надав тимчасовий доступ із можливістю вилучення звітної документації, договорів, кошторисів тощо.

Читайте також: Вінницька ОДА визначила механізм компенсації збитків після вибухів на складах: потрібні чеки, квитанції та накладні

«Якби не ті двоє на пожежних танках – Калинівки вже б не було»: про звичайний героїзм тих, хто врятував людей від катастрофи

Без вікон у передчутті зими: як живе село під артскладами за місяць після вибухів

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.