Російським школам рекомендували запровадити уроки на тему “Антиросійські санкції та їхній вплив на вітчизняну економіку”

15:42
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Російські школи отримали рекомендації організувати для школярів 5-9 та 10-11 класів заняття на тему “Антиросійські санкції та їхній вплив на вітчизняну економіку”.

Про це повідомило видання “Українська правда” з посиланням на російське медіа “Коммерсантъ”.

Зазначено, що в методичці цей “вплив” представлений радше позитивним – школярам розкажуть про “зростання частки російської продукції в кількох сферах“.

Зокрема на початку уроку вчитель має навести цитату президента володимира путіна про те, що “на росію чиниться безпрецедентний зовнішній тиск”.

За тим педагог має розповісти, що таке санкції: “Обмеження, покликані “покарати” якусь країну за її дії”. “Тут же потрібно уточнити, які “дії” мають на увазі — “спеціальна військова операція, що проводиться Росією, в Україні, викликана необхідністю захистити населення Донбасу” – інформує УП.

Також у методичці є посилання на ролик про користь імпортозаміщення. Далі школярі мають заповнити анкету “зворотного зв’язку” й відповісти на запитання: “Чи справедливі санкції щодо Росії?”, “Чи призведуть санкції до зміцнення економіки Росії?”, “Хто зазнає великих економічних втрат?”. На останнє запитання пропонуються три варіанти відповідей: Росія, країни НАТО, всі країни світу.

Фото – https://www.pravda.com.ua/

Читайте також: Російсько-українська війна – 16 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.