Хедлайнерами фестивалю “БарРокКо” на Вінниччині стануть “Ролікс” та “Karna”

10:18
Автор: Марина Однорог
Become a Patron!

Хедлайнерами фестивалю «БарРокКо» у місті Бар цьогоріч стануть гурти «Роллікс» і «Карна».

Також на основній сцені фестивалю зіграють: «Аудиторія 238», «MniShek», «Respekt your mom», «Ярра»; на «зеленій»: «Zwyntar», «Rockoko», «Поророка», Проект «Gitarin».

28 липня у місті Бар, що на Вінниччині, відбудеться open-air фестиваль «БарРокКо». Цьогоріч головна сцена фесту буде розташована на місцевому стадіоні. Тут гості фестивалю зможуть почути виступи гуртів-початківців, яких відібрали організатори, а також вже знаних зірок української рок-сцени.

Ще однією локацією стане територія фортеці XVI століття, заснована італійкою Боною Сфорцою, з мальовничим краєвидом на річку Рів, вона буде майданчиком для тихої сцени та релаксу.

Поруч із “зеленою сценою” буде представлений фестиваль громадських організацій «uCRAZYans» від ГО «Дивовижні», що познайомить з громадськими організаціями та ініціативами з різних міст України у незвичайній інтерактивній формі.

Минулого року фестиваль відбувся вперше після 10-річної перерви. Менеджерка по зв’язкам із медіа ГО “Актив.Бар” Інна Ткачук розповіла Vежі, що барчани досить позитивно відреагували на повернення фестивалю, особливо те покоління, яке пам’ятає попереднє “БарРокКо” 2007 року.

  • Окрім того, у місті є багато молоді, яка з задоволенням відвідала “БарРокКо”. Хочемо “розширювати географію” фестивалю підтягнувши жителів різних областей. Фестиваль у майбутньому має стати яскравою подією у житті міста, яка буде включати не лише музику, а й мистецтво. Щодо музичного наповнення фесту, то також плануємо включати не лише рок, а й класику, – говорить Інна.

У планах організаторів на наступні роки зробити кількохденний фест з більшою кількістю гуртів та локацій.

Ще однією особливістю «БарРокКо» буде унікальне крафтове пиво від «Барської Броварні», яке гості фестивалю зможуть придбати лише підчас події.

Вартість квитка: 50 гривень, у день фестивалю – 80 гривень. Початок музичної програми на «зеленій сцені» з 13.00 до 17.00, вже з 17.00 діятиме головне сцена.