Родину Максима Хом’ячука, що загинув у авіакатастрофі, визнали членами сім’ї загиблого військовослужбовця

13:47
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Родину курсанта Максима Хом’ячука з Вінниччини, який загинув в авіакатастрофі на Харківщині, визнали членами сім’ї загиблого військовослужбовця. Раніше військомат та управління праці та соцзахисту повідомляли, що такий статус загиблому присвоюватися не може.

Про це пише “Суспільне”. Повідомляють, що відповідь про надання статусу надійшла мамі Максима Катерині, від Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової.

 

 

Нагадаємо, що падіння військового літака АН-26Ш сталася ввечері 25 вересня 2020 року поблизу Чугуєва Харківської області. Вона призвела до загибелі 26 та травмування одного військовослужбовця, а також руйнації самого літака. Серед загиблих були два курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба родом з Вінниччини: Максим Хом’ячук і Роман Корчовський.

У травні 2021 року в ДБР повідомили, що відновлено повну картину та встановлено причини авіакатастрофи літака Ан-26Ш в Чугуєві, а відтак завершило досудове розслідування. Зокрема, до кримінальної відповідальності притягнуто 6 осіб. Детальніше про це – ТУТ.

Як ми писали раніше, родині відмовляли у присвоєнні такого статусу. Як пояснювала “Суспільному” раніше Надія Ходацька, очільниця вінницького районного управління праці та соцзахисту населення, відмову аргументують тим, що Максим не був у діючій армії. Натомість було відомо, що водночас інші 17 родин загиблих хлопців уже отримали такий статус. Детальніше про це читайте ТУТ.

Читайте також: Родині курсанта, який загинув у авіакатастрофі під Чугуєвом, відмовляють у статусі сім’ї загиблого військовослужбовця. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.