Родині загиблого захисника з Вінниччини Олександра Тимченка вручили його орден Богдана Хмельницького

13:19
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Загиблого захисника з Вінниччини, Олександра Анатолійовича Тимченка, посмертно нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Як повідомляє Тульчинська районна державна адміністрація, відповідно до Указу Президента України від 13 червня 2023 року № 328/2023, капітана Олександра Анатолійовича Тимченка посмертно нагороджено за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.

Нещодавно під час відкриття Алеї слави в Крижопільській громаді нагороду від імені Президента України Володимира Зеленського вручили батькам захисника – Анатолію Свиридовичу та Людмилі Іванівні.

 

Відомо, що Олександр Тимченко народився 23 червня 1996 року в смт Крижопіль. Навчався в місцевій ЗСОШ № 2. Згодом вступив до Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Закінчивши ліцей, продовжив навчання у Львівській Національній академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Захисник був заступником командира механізованого батальйону з артилерії військової частини А0693. Позивний – “Фобос”.

Воїн загинув 27 серпня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Верхньокам’янське Донецької області.

Фото – з фейсбук-сторінки Тульчинської РДА

Читайте також: У Вінниці ордени “За мужність ІІІ ступеня” вручили родинам семи загиблих захисників

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.