Рік повномасштабної війни для залізниці: у Вінниці презентували фотовиставку “Єднання заради майбутнього”. ФОТОРЕПОРТАЖ

15:48
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вчора, 20 квітня, на Вінницькому залізничному вокзалі відкрилась мандрівна фотовиставка “Єднання заради майбутнього”. На ній можна побачити різні аспекти життя залізниці у період війни – від евакуації мирних жителів до межування колій з нерозірваними російськими снарядами.

Як розповів Олег Гудзеляк, речник пасажирського напрямку “Укрзалізниці”, за цей рік “залізничники” евакуювали близько чотирьох мільйонів людей, зокрема один мільйон дітей, близько 115 тисяч домашніх тварин. Крім того, “Укрзалізниця” багато працювала й за іншими напрямками:

– Ця фотовиставка – колекція робіт різних фотографів про те, як останній рік від початку повномасштабного вторгнення жила залізниця. Тут ми можемо побачити роботи з дуже різних напрямків – евакуаційні, медичні, дипломатичні потяги, роботи з деокупації, зокрема, Херсону, – розповів Гудзеляк.

 

 

 

Організатори розповідають, що виставка розпочалась в Ужгороді і була присвячена до старту рейсу потяга єдності “Ужгород – Краматорськ”, згодом переїхала до Чернівців та Івано-Франківська.

Ми ж поділимось з вами фото з відкриття виставки у нашому місті. Відвідати її можна буде протягом трьох тижнів.

Фото Зорини Гаджук