Ремонтні роботи комунальних служб: де у Вінниці 2 лютого тимчасово не буде води, світла чи теплопостачання

11:19
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці 2 лютого за деякими адресами тимчасово не буде води, світла чи теплопостачання.

Як повідомляє Вінницька міська рада, бригади «Вінницяоблводоканал» ліквідовують наслідки масштабної аварійної ситуації на перехресті С. Зулінського — Київської. Зазначено, що наразі там проводять розкопку і визначають об’єм робіт. Спеціалісти попереджають про пониження тиску подачі води у районах: Старе місто, Бучми, Тяжилів, «Олійножировий комбінат». Попередньо, ремонтні роботи триватимуть до кінця дня. Крім цього, бригади підприємства продовжують лагодити мережу на перехресті вулиць М. Малишенка – Є. Пікуса.

У «Вінницяміськтеплоенерго» попереджають про тимчасове призупинення послуги центрального опалення на вул. Пирогова, 144 та гарячого водопостачання на вул. Келецькій, 130, 132, 134, 136.

Своєю чергою, «Вінницькі міські електромережі» попереджають, що через ремонт на трансформаторній підстанції (ТП), можливі тимчасові відключення світла на вулицях Соборна, 99-103, Келецька, 39 , А. Кримського, 34-48, Шевченка, 34-40.

Інформацію щодо відключень із зазначеним часом початку та закінчення перерви електропостачання, а також назвами населених пунктів, вулиць, будинків і назв перерв (планова, аварійна, застосування графіків обмежень електроенергії) можна знайти на офіційному сайті АТ«ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»: планові відключення, аварiйні, графік обмежень електроенергії.

Ілюстрація – Veжа

Читайте також: Середня кількість годин без світла і доведені ліміти від НЕК “Укренерго”: у “Вінницяобленерго” почали публікувати статистичні дані електроспоживання

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.