“Питання опрацьовується”: у міськраді відповіли на петицію про заборону використання піротехніки у Вінниці

21:30
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінницькій міській раді відповіли на петицію, в якій вінничанин просив внести до Правил благоустрою території міста Вінниця заборону на використання піротехніки на території житлових кварталів міста.

У відповіді зазначено, що виконавчими органами “опрацьовується питання” щодо можливості внесення запропонованих змін до “Правил благоустрою території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади”.

Зазначимо, що у своєму зверненні від 4 січня вінничанин Павло Драгобецький просив заборонити підрив піротехніки на території житлових кварталів Вінниці та внести її до Правил благоустрою міста, зобов’язати працівників “Муніципальної варти” слідкувати за дотриманням тиші.

Врешті петиція зібрала 393 підписи (необхідно було зібрати хоча б 350) й наразі перебуває на опрацюванні в міськраді.

“Правила благоустрою території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади” (далі Правила), затвердженні рішенням Вінницької міської ради від 22.05.2020 № 2254 року є нормативно-правовим актом, яким установлюються вимоги щодо благоустрою населеного пункту.

Відповідно до п.11.11 Правил зміни та доповнення до Правил вносяться рішенням Вінницької міської ради.

З огляду на викладене виконавчими органами опрацьовується питання щодо можливості внесення до Правил змін, які запропоновані в Вашій петиції” – йдеться у відповіді на петицію.

Нагадаємо також, 11 січня в дитсадку на Поділлі у Вінниці стався вибух невідомого предмету, що спричинило травмування трьох дітей.

Читайте також: Травмування дітей від вибуху петарди у вінницькому садочку: у міськраді розповіли деталі інциденту

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.