П’ять років неба в клітинку: вінничанина засудили за фейкові “замінування”

17:32
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Раніше судимий чоловік двічі телефонував до поліції та повідомляв про підготовку вибухів у Києві: на двох станціях метро та у державній установі.

Поліція перевіряла станції метро «Лісова» та «Либідська», а також слідчий ізолятор, але жодних вибухонебезпечних предметів не було виявлено. Втім, правоохоронці змогли відшукати та затримати псевдомінера – раніше судимого уродженця Вінницької області, повідомляє “Громадське радіо” з посиланням на ГУ НП Києва.

З’ясувалося, що вінничанин телефонував із мобільного телефону. Під час судового засідання обвинувачений повністю визнав свою вину та розкаявся. Він також розповів, що зробив дзвінки заради розваги.

Втім Шевченківський районний суд у місті Києві не зрозумів таких жартів та засудив вінниччанина до п’яти років позбавлення волі за вчинення кримінального правопорушення за частиною першою статті 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності).

Нагадаємо, що у листопаді Україною поширилась серія телефонних повідомлень про замінування аеропортів, зокрема – вінницького. Наразі винних не знайдено, але раніше поліцією повідомлялось, що повідомлення надходили з території “сусідньої держави”.