× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Протестувальники перекрили рух на Соборній. ФОТО

13:06
Автор: Vежа

Група протестувальників сьогодні, 11 лютого перекрила рух транспорту по центральній вулиці міста – Соборній. Як стало відомо, мешканці Барського і Шаргородського районів протестують проти того, що їхні лікарні не включили до переліку опорних.

Як повідомляють очевидці, станом на 12:50 рух заблокований для всього транспорту. Кілька десятків мітингувальників постійно ходять через пішохідний перехід поблизу будівлі ОДА.

Як повідомляє видання barnews.city, мешканці міста Бар сьогодні вранці на шістьох автобусах виїхали до Вінниці, аби висловити свій протест проти вірогідного закриття місцевої лікарні, яку не включили до переліку опорних.

За словами протестувальників, в такому разі їхні лікарні будуть позбавлені державного фінансування, а відтак якість надання медичних послуг там значно погіршиться. В такому разі в ургентних випадках мешканцям цих населених пунктів доведеться їхати до значно більш віддалених медичних закладів.

Деякі активісти зазначають, що у випадку, якщо ця акція не допоможе, вони мають намір везти під ОДА шини, аби влаштувати “новий Майдан”. Натомість інші протестувальники пропонують їхати до Києва, якщо переговори з місцевою владою проваляться.

 

 

 

 

 

Після перемовин з чиновниками ОДА, по 13:10 протестувальники припинили блокування руху транспорту.

Оновлюється…

Фото VежА та з телеграм каналу ДКВ ДТП\ЗАТОРИ ВІННИЦІ

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.