Прокуратура та СБУ Вінниччини затримали двох терористів “ДНР”

16:09
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

Затриманням та взяттям під варту двох активних учасників терористичної організації «Донецька народна республіка» завершилася спільна діяльність прокуратури області та управління Служби безпеки України у Вінницькій області.
Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Вінницької області сьогодні, 9 січня на своєму офіційному сайті.

“По розслідуваному упродовж пів-року кримінальному провадженню виконаний цілий комплекс слідчих, процесуальних та негласних слідчих (розшукових) дій, у ході яких встановлено, що упродовж минулого року у м. Костянтинівка Донецької області двоє місцевих жителів, громадяни України, за попередньою змовою, систематично збирали та надавали до, так званого, «МГБ ДНР» інформацію розвідувального характеру щодо місць дислокації, чисельності та маршрутів пересування підрозділів та військової техніки Збройних сил України та інших військових формувань, задіяних у проведенні антитерористичної операції.

У наступному її використано при веденні злочинної діяльності проти військових підрозділів Збройних Сил України, які приймають участь у проведенні антитерористичної операції, зокрема, для здійснення диверсійних атак, артилерійських обстрілів місць дислокації військовослужбовців і військової техніки Збройних сил України” – ідеться в повідомленні прокурорів.

Затриманих за підозрою в терористичній діяльності інкримінують ч. 1 ст. 258-3 КК України – сприяння діяльності терористичної організації. Вінницьким судом прийнято рішення утримувати обох під вартою без права внесення застави.

За вчинення даного злочину підозрюваним загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі, з конфіскацією майна. Наразі триває досудове слідство.