® Програма лояльності від ЕВЕРЕСТ™: накопичуйте бонуси й обмінюйте їх на знижки на товари та послуги

11:18
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реклама

Програма лояльності від ЕВЕРЕСТ™: накопичуйте бонуси й обмінюйте їх на знижки на товари та послуги

Шопінг приносить ще більше задоволення, коли він вигідний і дозволяє заощадити кошти. Для абонентів інтернет-провайдера ЕВЕРЕСТ™, які підключили домашній інтернет і кабельне телебачення, існують спеціальні умови економії на покупках і послугах у закладах Вінниці. Завдяки програмі лояльності «Клуб Еверест» постійні абоненти щомісяця заощаджують більше, аніж витрачають на оплату послуг. Унікальна програма лояльності — це своєрідна подяка абонентам за довіру та своєчасну оплату послуг, яка відкриває можливість заощаджувати й дарує хороший настрій і сюрпризи.

Як отримати знижки до 99 %

Щоб отримати переваги учасників «Клубу Еверест», достатньо постійно користуватися інтернетом і кабельним телебаченням та вчасно сплачувати абонплату. Програма лояльності працює у кількох напрямках, щоб її учасникам було максимально зручно заощаджувати кошти.

Щойно ви зареєструєтесь на сайті програми лояльності або у вайбер-боті Клуб Еверест Вінниця та активуєте електронну картку знижок EVERCARD, зможете почати заощаджувати від 3% до 32% на шопінгу та послугах у закладах Вінниці. Достатньо пред’явити картку при розрахунку, щоб скористатися знижкою.

Як учасник «Клубу Еверест», щоразу сплачуючи за послуги інтернету та кабельного телебачення, ви отримуватимете на свій рахунок кешбек 20 % від списаної суми у вигляді бонусів. За кожен рік абонентського стажу нараховуються додаткові бонусні бали. Чим довше ви з ЕВЕРЕСТ™, тим більше можливостей для знижок та особливих пропозицій.

За накопичені бонуси ви зможете отримати спеціальні подарункові сертифікати на знижки до 99 % на товари й послуги від партнерів програми лояльності. Серед 130 видів сертифікатів є багато пропозицій на безкоштовні вхідні квитки у розважальні центри, аквапарк, послуги медичних центрів, стоматологічних клінік, оптик, сервісних центрів, СТО, заняття у танцювальних студіях, приватних навчальних закладах, автошколі. Суттєві знижки за сертифікатами можна отримати на замовлення страв у ресторанах, медичні та ветеринарні послуги, вивчення іноземних мов, заняття у спортивних центрах і розваги, придбання побутових товарів, послуги салонів краси та барбершопів.

Нові цікаві проекти й вигідні пропозиції

Менеджери інтернет-провайдера ЕВЕРЕСТ™ активно розвивають програму лояльності, розробляють цікаві проекти. Відволікти та розважити дітей покликаний проект «Ліхтарик» з кулінарними й творчими майстер-класами. Завдяки інтерактивній рубриці «Експерт_Інфо» ви отримаєте змістовні відповіді на актуальні й важливі запитання від лікарів, соціальних працівників, юристів, освітян, психологів. Адже допомога й підтримка сьогодні особливо потрібні українцям.

Щоб абоненти інтернету й кабельного телебачення мали можливість заощадити більше коштів на покупках і послугах, до «Клубу Еверест» постійно залучаються нові партнери, які продовжують працювати під час війни, зокрема й компанії, що переїхали до Вінниці з інших міст. Щотижня у рубриках каталогу знижок з’являються нові привабливі пропозиції для вигідних покупок. За останні шість місяців до програми лояльності приєдналися:

– зоосалон MmmiDog,

– суші-бар Polosatuytunec,

– парк розваг «Дитяча Планета»,

– сімейний ресторан «Студія Смаку Loft»,

– стоматологічна клініка SKYDENT,

– автошкола «Меркурій»,

– магазин сантехніки WELLGOOD,

– мотузковий парк «Активна країна»,

– компанія SkyLife,

– MariaM family relax center,

– фітнес-клуб FitCurves,

– компанія Ha-ha-holiday,

– танцювальна школа Power Dance Studio,

– медичний заклад «Алерго-імунологічний центр»,

– кав’ярня-музей «Панъ Заваркінъ та синъ»,

– магазин сантехніки та будматеріалів Fenix+.

Перевірте в особистому кабінеті кількість накопичених бонусів, знайдіть цікаві пропозиції та почніть заощаджувати вже зараз.

Детальніше про послуги інтернету й кабельного телебачення, переваги й можливості для учасників програми лояльності читайте на сайті: everest24.com.ua

Ліцензія провайдера програмної послуги НР № 00856-п від 03 серпня 2020 року, видана Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ілюстрація надана ЕВЕРЕСТ™