Про ревіталізацію приміщень і розвиток креативних індустрій: у Вінниці виступить Пауль Ельснер

14:02
Автор: Vежа
Become a Patron!

Завтра, 22 жовтня, у Вінниці виступить Пауль Ельснер, керівник “GEH8 Kunstraum Ateliers” в Дрездені. Темою зустрічі стане ревіталізація об’єктів нерухомості в центрі міста для активізації культурно-мистецьких ініціатив та розвитку креативних індустрій. 

В анонсі заходу повідомили, що подія називається “Пліч-о-пліч – 30 років німецько-українських відносин” і відбудеться у рамках тижнів Німеччини 2021.

Запрошуємо всіх зацікавлених разом із нами зрозуміти, як перетворити закинуті об’єкти нерухомості в центрі міста в самодостатні інституції, які підтримують культурні та мистецькі ініціативи містян (на прикладі колишнього кінотеатру), – повідомили співорганізатори мистецьке об’єднання “Плай”. 

Спікер – Пауль Ельснер, керівник “GEH8 Kunstraum Ateliers” в Дрездені. Це некомерційна асоціація, яка пропагує сучасне мистецтво, і яку заснували у 2007 році в колишній автомайстерні як студійну спільноту художників, архітекторів, дизайнерів та містобудівників.

Пауль Ельснер. Фото – saechsische.de

Ревіталізація — відновлення занедбаних переважно старих промислових споруд та просторів, індустріальних районів у містах. Це стосіється не відродження виробництва, а реорганізації цих приміщень на технологічні хаби, культурні та туристичні об’єкти (джерело – uk.wikipedia.org).

У Вінниці захід відбудеться 22 жовтня в “Архіклубі” (вул. Магістратська, 80). Початок о 10:30. Вхід вільний, однак у зв’язку з карантинними обмеженнями, кількість місць обмежена і необхідно попередньо зареєструватися за ЦИМ посиланням. Відвідування події можливе при підтвердженні від організаторів на вказану електронну пошту або мобільний.

Організатори події: КП Агенція просторового розвитку, КП “Інститут розвитку міст”, ініціатива ДЕ НЕ ДЕ, Мистецьке об’єднання “Плай”, офіс GIZ у Вінниці.

Нагадаємо також, що 29-31 жовтня у приміщенні колишнього кінотеатру “Росія” відбудеться триденний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва “AIR Fest Vinnytsia”. Організатори обіцяють понад 40 мистецьких подій, зокрема, виступ “Dakh Daughters” і ще п’яти музичних гуртів, вистави, інсталяції, виставки та багато іншого. Деталі та квитки – за ЦИМ посиланням.

Афіша – facebook.com/ngo.plai

Читайте також: У Вінниці шукають волонтерів на фестиваль “Air Fest”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.