× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Про мрії, любов та психотерапію: у Вінниці покажуть анімаційні короткометражки “Oscar Shorts”

8:17
Автор: Дар'я Гоц

Наступного тижня вінничан запрошують переглянути кращі анімаційні короткометражки, які були номінантами на найпрестижнішу кінонагороду – Оскар. 

У кративному просторі “Артинов” (вул. Архітектора Артинова, 12а) у п’ятницю, 15 листопада, покажуть п’ять короткометражних анімаційних фільмів. Початок показу о 19 годині, а квиток коштує 70 гривень.

 

– У програмі зворушливі, смішні та дивовижно красиві анімаційні фільми, які варто побачити кожному. На нас чекають історії про кохання та сімейні цінності, про надію та розчарування, про вміння пробачати та відпускати, – зазначають організатори в анонсі заходу.

Вінничани зможуть разом переглянути такі фільми:

  • Поведінка тварин” – тривалість 14 хвилин.

Це канадський мультфільм про групу тварин, які щотижня збираються разом на колективну психотерапію.

  • “Бао” – тривалість 8 хвилин.

Історія про китаянку, яка готує бао – традиційну китайську страву, і раптово один із них оживає, а жінка починає опікуватись ним, ніби рідним сином. Однак, одного дня Бао приводить додому наречену, що не подобається його “матері”.

  • “Пізно ввечері” – тривалість 9 хвилин.

Це ірландський которкотметражний мультфільм, який розповідає про літню жінку, яка бореться із деменцією та згадує своє минуле.

  • “Один маленький крок” – тривалість 8 хвилин.

Китайсько-американський анімаційний фільм. Луна – молода дівчина, яка мріє стати космонавтом. З того дня, як вона побачила по телевізору запуск ракети в космос, Луна прагне досягти зірок.

  • “Вихідні” – тривалість 16 хвилин.

Це історія про маленького хлопчика та його нещодавно розлученних батьків. Сюрреалістичні та схожі на сон моменти поєднуються із реальністю родини, що розпалась.

Триватиме показ 57 хвилин. Анімаційні фільми озвучені українською мовою.

 

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.