“Президент сам не знає, які це будуть запитання”: Бронюк і Філонов прокоментували ініціативу Зеленського про “опитування” 25 жовтня

19:34
Автор: Vежа
Become a Patron!
Політична реклама

Оголошені сьогодні президентом Зеленським “п’ять  запитань” до українців під час місцевих виборів 25 жовтня є передвиборчою технологією “Слуги народу” перед місцевими виборами.

Про це сьогодні під час прес-конференції у вінницькому прес-клубі заявили лідери “Партії Вінничан” Віктор Бронюк і Микола Філонов.

Відповідаючи на запитання журналістів, політик і лідер гурті “ТіК” Віктор Бронюк зазначив, що Зеленський, найпевніше, ще сам не знає, які це будуть запитання, що їх ставитимуть українцям під час голосування на місцевих виборах.

 – Я думаю, якщо ці питання поставити президенту – він в повній мірі сам не відповість про те, що відбувається в країні, на жаль. Для мене було дивно, чому вони це не оголосили про цю ініціативу 25 жовтня вранці. Загалом я вважаю, що перед тим, як щось пропонувати людям, варто спершу хоча б самому розібратися в тому, що ти пропонуєш і які це матиме наслідки для України та її громадян, – вважає Бронюк.

Водночас засновник “Партії Вінничан” Микола Філонов переконаний, що сьогоднішнє відеозвернення президента – це передвиборча технологія, що працює на користь партії “Слуга народу”.

 – Я впевнений, що це пересічна технологія, аби звернути увагу на самого президента, який сьогодні фактично став VIP-агітатором провладної партії на місцевих виборах.

Але тут є декілька маркерів. Перший маркер – президент фактично спростував чутки про можливе перенесення виборів. Бо якщо він за тиждень до виборів він змінить цю свою думку і вибори таки скасують  – це буде політичний суїцид.

Другий момент – це напевно будуть якісь емоційні 5 питань, яких Володимир Олександрович сам поки не знає. Знову превалює форма над змістом: “ми поставимо п’ять питань, бо це просто красиво”.

І тепер всі будуть звертати увагу, що це ініціатива президента і таким чином це буде відволікати інформаційну увага від можливого поганого результату “Слуги народу” на місцевих виборах. Адже в них очевидно будуть значно гірші результати ніж на парламентських і президентських виборах, – вважає Філонов.

Нагадаємо, що сьогодні, 13 жовтня, на фейсбук-сторінці президента Зеленського з’явилося відеозвернення, в якому він анонсує загальнонаціональне опитування у день місцевих виборів в Україні. Зеленський заявив, що українцям будуть поставлені “п’ять запитань”, але не сказав, які саме.

Фото Ольги Мірошниченко