Правильний вибір молочної суміші для малюка: поради для молодих батьків

10:06
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реклама

Ідеальний варіант харчування для новонароджених — грудне молоко. Але бувають ситуації, коли батьки змушені переводити крихітку на штучне вигодовування. Одна з найкращих сухих молочних сумішей — «Малютка», яку можна купити на сайті https://pampik.com/ua/category/molocnye-smesi-malutka, де можна підібрати потрібний продукт за віком дитини. Замовляти дитяче харчування в інтернет-магазині — чудове рішення для молодих батьків, які зазвичай мають дефіцит часу.

Враховуючи різноманітний асортимент сухих молочних сумішей для дітей, зробити правильний вибір може бути непросто. На що звертати увагу, щоб підібрати найкраще харчування для немовляти — розповідаємо в статті.

 

Переваги дитячого харчування «Малютка»

Суміші «Малютка» мають збалансований склад і виготовляються з якісних компонентів. Дитяче харчування за властивостями та калорійністю максимально наближене до грудного молока: воно містить молочну сироватку, пребіотики, амінокислоти, а також комплекс необхідних вітамінів і мінералів. Суміш легко засвоюється організмом і дає малюкові необхідну енергію. Крім того, вона проста у приготуванні. На пакуванні є вся необхідна інформація, що дозволить безпомилково визначити точну порцію кип’яченої води та сухого продукту.

Суміш Малютка — це чудова заміна материнському молоку. Є можливість придбати дитяче харчування таких видів:

базові суміші — з нормалізованого коров’ячого молока без додавання пальмової олії, глютену та консервантів.

«Малютка Преміум» — з екологічно чистого коров’ячого молока. Склад збагачений вітамінами, нуклеотидами та мінералами.

Зазначимо, що в асортименті представлене харчування для дітей від 0 до 12 місяців і старше.

Як вибрати молочну суміш: короткий лікнеп

Під час вибору молочної суміші насамперед необхідно враховувати вік малюка. Організм новонародженого не зможе правильно засвоїти суміш, що призначена для дитини від 1 року, оскільки вона дуже ситна і калорійна. Як не помилитися? На коробках завжди вказано цифру, що вказує на вікову категорію продукту:

1. 1 — від 0 до 6 місяців;

2. 2 — від 6 до 12 місяців;

3. 3 — від 12 місяців.

Також важливо звертати увагу на склад. У сумішах не має бути пальмової олії, крохмальних загусників, цукру. Добре, якщо харчування містить пробіотики та пребіотики. Ці компоненти допомагають сформувати здорову мікрофлору кишківника і посилюють імунітет. Жирні кислоти Омега-3 та Омега-6, лютеїн і таурин позитивно впливають на розвиток розумових здібностей, що особливо важливо у перший рік життя.

Радимо не економити на дитячих сумішах. Фірмові продукти відомих виробників максимально наближені до грудного молока і містять багато корисних елементів.

Перш ніж купити дитячу суміш, не зайвим буде проконсультуватися з педіатром. Після огляду малюка лікар зможе порекомендувати харчування, що оптимально підійде дитині певного віку.

Як зрозуміти, що суміш не підходить малюкові: що важливо знати батькам

Навіть дорогі та правильно підібрані молочні суміші можуть погано засвоюватися. Симптоми, що мають викликати занепокоєння у батьків:

– нетипова поведінка після годування — млявість, сонливість, гіперактивність тощо;

– свербіж і висипи на тілі;

– блювота або відрижка після годування;

– діарея чи закреп.

Якщо спостерігаються ці симптоми, необхідно обов’язково звернутися до лікаря, що зможе професійно оцінити стан дитини та допоможе підібрати іншу молочну суміш з урахуванням особливостей здоров’я та розвитку малюка.

Ілюстративне фото – unsplash.com