Працівники “Вінницязеленбуду” планують оновити “квітковий тризуб” на Замковій горі

11:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці на Замковій горі цього року планують оновити “квітковий тризуб”. Наразі працівники “Вінницязеленбуду” готують для композиції лимонно-золотаві оксамитки.

Як повідомляє Вінницька міська рада, колектив МКП “Вінницязеленбуд” також готується і до висаджування квітів на міських клумбах. Саджанці вирощували впродовж зимового періоду в теплицях та на території парникового господарства. Тепер працівники чекають на більш теплу погоду, аби висадити квіти оскільки ранкові заморозки на ґрунті можуть призвести до їх загибелі.

За словами в.о директора КП “Вінницязеленбуд” Тетяни Прибиш, потрібне насіння для вирощування квітів збирали ще восени на міських квітниках. Крім цього, закуповували необхідні сім’я квітів. В лютому їх почали висівати.

Насіння починає проростати, ми прищеплюємо паростки. Кожен перший цвіт квіточки – зриваємо, щоб ця рослинка краще вкорінилася, – каже Тетяна Прибиш.

Далі саджанці переносять у спеціальне місце – “тепляк”. Там рослини чекають на сприятливу погоду для висадження на місцевих клумбах.

Оскільки зараз середньодобова температура повітря 10 градусів, то рослинам краще перечекати цей період саме там, аби не померзнути. Далі, відповідно складеним чергам, розподіляємо всі наші квіти так, щоб в кожному куточку нашого міста вінничани та гості міста могли милуватися цією красою, – додає Тетяна Прибиш.

Архівне ілюстративне фото – з Facebook-сторінки Сергія Моргунова, фото – ВМР

Читайте також: Ніжно-білі та в об’єктивах численних камер: у Вінниці зацвіли перші сакури. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.