Поїхали у Дніпро заробити грошей: поліцейські Вінниччини розшукали двох неповнолітніх хлопців

14:18
Автор: Vежа
Become a Patron!

Поліцейські Вінниччини 1 листопада отримали повідомлення про зникнення двох 17-річних хлопців, які поїхали на навчання у Могилів-Подільський і не виходили на зв’язок. Менш ніж за добу їм вдалось встановити їх місцеперебування. Виявилось, що хлопці поїхали у Дніпро заробити грошей. 

Як повідомляє поліція Вінницької області, на розшук неповнолітніх залучили особовий склад райвідділу, кінологів, оперативних співробітників та ювенальних поліцейських обласного главку. Правоохоронці з’ясували, що юнаки навчаються разом, але на заняттях та в гуртожитку не з’явились.

Врешті правоохоронці встановили, що підлітки поїхали заробити гроші у Дніпро. Знаючи, що рідні будуть проти, хлопці про це нікому не повідомили.

Втікачів співробітники поліції повернули назад у Могилів-Подільський. Наразі з ними та їхніми батьками спілкуються ювенальні поліцейські. Підлітки пообіцяли так більше не робити.

Нагадаємо, 1 листопада поліція оголосила в розшук Андрія Мізернюка та Дениса Корчевського. Тоді повідомлялось, що 30 жовтня вони поїхали на навчання у м. Могилів-Подільський і перестали виходити на зв’язок.

Фото – телеграм-канал поліції Вінницької області