Повітряні Сили повідомили про знищення надвечір і вночі двох винищувачів окупантів, 28 “шахедів” та двох авіаційних ракет

11:45
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Українські захисники неба вчора надвечір та вночі знищили 28 ударних БПЛА, дві авіаційні ракети та два винищувачі окупантів.

Як повідомляє Командування Повітряних Сил ЗСУ, зокрема у ніч на 25 грудня противник атакував 31 ударним БпЛА типу «Shahed» із районів Чауда, Балаклава – Крим та двома авіаційними ракетами.

В результаті протиповітряного бою силами та засобами Повітряних Сил та Сил оборони України знищено 28 ударних БпЛА «Shahed-136/131» у межах Одеської, Херсонської, Миколаївської, Донецької, Кіровоградської та Хмельницької областей.

Під час повітряного нападу ворог також застосував керовану авіаційну ракету Х-59 на Запорізькому напрямку та протирадіолокаційну ракету Х-31П із акваторії Чорного моря. Обидві – знищено.

Зенітними ракетними підрозділами Повітряних Сил також знищено два ворожі літаки: один Су-34 – на Донеччині (про який повідомляли увечері) та один Су-30СМ – над акваторією Чорного моря.

Фото – Генштаб, графіка – ПС ЗСУ