Повідомлення про порушення і клопотання: які звернення опрацьовує Управління Держслужби якості освіти на Вінниччині

17:09
Автор: Vежа
Become a Patron!

Управління Держслужби якості освіти Вінниччини нагадує про можливість звернення до фахівців щодо захисту прав учасників освітнього процесу. 

Як повідомляє Управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області, до управління можна надсилати пропозиції, зауваження, заяви, клопотання, повідомлення, скарги щодо тих чи інших ситуацій.

Управління розглядає звернення, що належать до компетенції управління Служби у сферах загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, відповідно до Закону України “Про звернення громадян”.

З яких питань розглядають звернення?

– Пропозиції (зауваження) щодо забезпечення якості освіти та якості освітньої діяльності закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

– Заяви (клопотання) щодо сприяння реалізації закріплених Конституцією та чинним законодавством прав та інтересів учасників освітнього процесу у сфері дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

– Повідомлення про порушення законодавства у сфері дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти чи недоліки в діяльності закладів освіти, висловлення думки щодо поліпшення їх діяльності.

– Клопотання про визнання за учасником освітнього процесу відповідного статусу, прав чи свобод, що закріплені в законодавстві про освіту.

– Скарги з вимогою про поновлення прав і захист законних інтересів учасників освітнього процесу.

Аби заявити про порушення прав учасників освітнього процесу, можна:

– телефонувати на «гарячу лінію» (0432) 55 28 00;
– надсилати звернення на електронну скриньку [email protected];
– завітати до нас на особистий прийом громадян за адресою вул. Грушевського, 13 г (21050);
– писати у месенджер на офіційну сторінку управління Служби соціальної мережі «Фейсбук».

Фото – espreso.tv