Потрійний дебют в театрі: у Садовського покажуть прем’єру вистави-мрії «Ассоль»

14:07
Автор: Валерія Жовтун
Become a Patron!

Оновлено: 9 Березня 2018, в 09:12

До Міжнародного дня театру, 27 березня, у Вінниці презентують прем’єрну виставу «Ассоль». На любителів творчості Мельпомени чекає історія однієї мрії, яку творитимують дебютантки великої сцени для дорослого глядача театру Садовського: режисерка, художниця та акторка.

Вистава «Ассоль» стане п’ятою прем’єрою великої сцени 84-го театрального сезону в Садовського. А до завершення сезону в театрі обіцяють ще дві прем’єрні вистави, зокрема наступну мають презентувати вже у квітні. Нею стане перша у світі українсько-американська вистава про співачку Квітку Цісик.

Читайте також: У театрі Садовського нова прем’єра: «Лікар мимоволі» від молодого режисера

Попередньо прем’єра «Ассоль» була запланована на 14 лютого, але її перенесли через насиченість цьогорічного театрального сезону прем’єрами. Як розповіла Vежі керівниця літературно-драматургічної частини театру ім. Садовського Світлана Фицайло, особливо чимало роботи в костюмерів та декораторів театру.

– «Ассоль» – це вистава-мрія про кохання, про щастя, – каже Світлана Фицайло. – І Оксані (режисерці-постановниці, – ред.) це надзвичайно близьке. Вона сама така тендітна, ніжна… просто класна ця Оксана Бандура. В першу чергу її знають як акторку, але вона поступово народилася як режисер.

Як відзначає пані Світлана вистави Оксани Бандури вінничани люблять, зокрема її робота «Я б тобі небо прихилив» ставили в театрі найбільшу кількість разів – майже 200, що є показником успішності й може навіть претендентувати на рекорд Гінесса.

До речі, Ассоль у виставі зіграє наймолодша акторка театру Марина Жарковська для якої це буде дебютна головна роль на великій сцені для дорослого глядача. Дівчина лише минулого року потрапила до акторського складу театру одразу після училища культури.

Сайт: moemisto.ua

– Загалом у цій виставі буде потрійний дебют: Оксана, як на великій сцені – вперше для дорослого глядача. Для Анни Духовичної (нова головна художниця – ред.) це буде перша робота в нашому театрі і Маринка в ролі Ассоль, – відзначила керівниця літературно-драматургічної частини.

На глядачів чекає цікава сценографія, ніжна музика, де вестиме скрипка і яку, до речі,  підбирала сама режисерка. А ще, як наголошує пані Світлана, глядачам потрібно готуватися до «сприйняття любові, того, що мрії збуваються і потрібно йти на зустріч своїй долі».

– П’єсу написав драматург родом з України, але зараз живе в Москві – Павло Морозов, який зробив свою версію. Трішки додав героїв, яких немає у Гріна, але основна сюжетна лінія залишилася – зустріч Ассоль зі своїм щастям, – каже Світлана Фицайло. – А саме оформлення, що ми бачили в макетах та малюнках – дуже цікаве. Ми впевнені, що це вистава, яка переконає всіх, що можна мріяти.

Виставу всі охочі можуть побачити 27,29 березня, 6,12, 20, 25 квітня. Початок – 18:30. Вартість квитків від 80 до 180 грн.

Довідки за тел.  (0432) 67-09-07, 068-587-70-55, 067-430-69-46.

 

Фото 3.bp.blogspot.com

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.