× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Потрапити слухачу під шкіру”: у Вінниці виступить канадський пост-панк гурт “Operators”

16:25
Автор: Олеся Яненко

До Вінниці їде канадський гурт з Монреалю “Operators” з альбомом “Radiant Dawn”. Концерт відбудеться під час туру музикантів у підтримку нового альбому, з яким, як йдеться у анонсі, “Operators хочуть потрапити слухачу під шкіру”.

Як анонсують організатори концерту, 26 вересня у Вінниці виступить “космічний” пост-рок, синті-поп гурт з Монреалю “Operators”, які завтра вирушають у тур на підтримку свого нового альбому “Radiant Dawn”. Музиканти на своїй фейсбук-сторінці пишуть, що гурт двічі запрошувався на фестиваль андеграундної музики “Primavera Sound” у Барселоні, де, як пишеться у вікіпедії, у різні роки виступали “Radiohead”, “Iggy & The Stooges” та “The XX”. Також зазначають, що найбільшу популярність музика канадського гурту отримала в східноєвропейських країнах.

 

“Operators (Canada, USA) — проект створений в 2014 році Деном Бокнером у Монреалі, також відомим за такі гурти як “Wolf Parade”, “Handsome Furs”, та “Divine Fits”. Завдяки дебюту Operators з альбомом “Blue Wave”, Бокнер показав своїм шанувальникам нову сторону своєї творчості, яка помітно відрізняється від його інших гуртів. Новий альбом “Radiant Dawn” вийшов у травні цього року на лейблі “Last Gang Records”. Чіткий голос Бокнера створює захоплююче кінематографічне звучання та дистопічний настрій: всеохоплююча тема, періодичні ліричні посилання та короткі інструментальні інтермедії.

“Radiant Dawn” відрізняється від типового концептуального лонгплею одним важливим пунктом — більшість гуртів використовує такі альбоми як привід, щоб перейти на вершину. Operators навпаки хочуть потрапити слухачу під шкіру. Новий альбом визначається мінімалізмом і суворою атмосферою невпорядкованого стану нашого світу, заохочуючи Бокенера лірично заглиблюватися в свої думки.” — пишуть у анонсі організатори про гурт та їх новий альбом.

Концерт гурту “Operators” розпочнеться 26 вересня о 20:00 у молодіжному центрі “Квадрат” (вулиця Театральна, 15). Вхід на концерт коштуватиме 150 гривень. Невдовзі квиток можна буде придбати в онлайн касі за ЦИМ посиланням. 

Концерт організований вінницькою громадською організацією «Мистецьке об’єднання «ПЛАЙ».

Головне фото: columbusfreepress.com

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.