Публікації за датами

  • 16 Лютого/ 16:23
    Місця

    Публікація16.02.1816:23

    Автор:Дар'я Гоц

    Пост патрульних на Залізничному вокзалі “закрили” через комунальні борги

Сьогодні, 16 лютого, Управління Патрульної поліції Вінниці звітували за два роки своєї діяльності та розповідали про найближчі плани та реформування у системі. Попри те, що час реагування на виклики у порівнянні з першим роком роботи зменшився у середньому на дві хвилини, деякі місця Вінниці відчувають брак уваги патрульних. 

Так, присутні на звіті активісти цікавились, чому зараз зменшився час реагування на виклики у районі Залізничного вокзалу. Як пояснив керівник батальйону Дмитро Кисличенко, раніше на вокзалі був пост, де постійно знаходились від двох до семи працівників поліції, але керівництво вокзалу вирішили його прибрати за несплату комунальних рахунків, на що патрульні відповіли, що вони не є юридичною особою, аби сплачувати ті рахунки.

Читайте також: За минулий рік з вінницької поліції звільнилося понад півсотні патрульних

 – Сьогодні навіть був виклик, що машиніст потяга просив зняти п’яного пасажира без квитка. Часу до зупинки мав лише дві хвилини, але патруль фізично не зможе приїхати, наприклад, з Вишеньки.

Тому вінницькі патрульні підготували звернення до керівництва “Укрзалізниці”, керівника управління СБУ та Головного управління МВС, аби вирішити питання із приміщенням на вокзалі.

Між іншим, вже навесні у лавах вінницьких патрульних очікується “молоде поповнення” і тоді слідкувати за порядком у Вінниці виїжджатимуть вже 17 автопатрулів (замість 14), а ще працюватимуть 3-4 піших наряди та велопатруль (зокрема, по вул. Порика та проспекту Космонавтів і біля Залізничного вокзалу).

 – Згідно аналізу вчинення злочинів у громадських місцях, будемо напрявляти піші наряди туди, де це необхідно. Будемо опрацьовувати центр міста, місця масового скупчення людей.

До речі, незабаром на Управління Патрульної поліції Вінниці чекають ще певні зміни – завдяки реформі з’явиться новий відділок, який дозволить патрулювати усі траси області.

Наразі вінницькі патрульні, окрім обласного центру, патрулюють також відрізки міжнародних трас М-12 та М-21. Як пояснив Дмитро Кисличенко, загалом планується реформування окремих підрозділів у системі Національної поліції.

 – Буде єдина патрульна поліція – як у великих містах, так і в районах. Всі траси міжнародного значення будуть обслуговуватися патрульними. Наразі ми маємо лише дві траси та пост у Літині, але і зараз (за коремим дорученням Департаменту) щотижнево відпрацьовуємо певні райони області і це дає свої результати. А до кінця 2018 року відбудуться штатні зміни і буде єдиний Департамент, куди увійдуть всі групи реагування патрульної поліції районних відділів та УПП міста Вінниці.

Як запевняють патрульні, це дасть змогу ефективно стежити за абсолютно всіма трасами міжнародного значення.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Дар'я Гоц

Дякуємо!

Тепер редактори знають.