Поспішав до нареченої: на Вінниччині прикордонники затримали іноземця, який намагався незаконно потрапити в Україну

15:32
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині прикордонники затримали громадянина Молдови, який вплав через Дністер намагався потрапити на територію України. Раніше чоловікові заборонили в’їзд в Україну на п’ять років, тепер же йому продовжили термін заборони на в’їзд ще на десять років.

За повідомленням Могилів-Подільського прикордонного загону, іноземець вирішив незаконно потрапити до України, оскільки тут має наречену.

– Під час попереднього візиту в Україну громадянин Молдови порушив правила перебування, за що його було притягнуто до адмінвідповідальності. Також йому заборонили в’їзд в Україну на п’ять років. Іноземець не став чекати п’ять років, адже в Україні має наречену. Через це він вирішив перетнути кордон у незаконний спосіб. 26-річний іноземець вплав перетнув річку Дністер з Молдови в Україну, аби побачитися з коханою. Однак на українському березі річки чоловіка чекала не його наречена, а прикордонний наряд, – повідомляють прикородонники. 

За повідомленням, тепер іноземцю доведеться відповідати перед законом за ст. 204-1 “Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України” КУпАП та за ст. 203-1 «Невиконання рішення про заборону в’їзду в Україну» КУпАП. Як наслідок, йому продовжили термін заборони в’їзду в Україну ще на десять років.

Фото – з Facebook-сторінки Могилів-Подільського прикордонного загону

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.