Посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагородили захисника з Вінниччини Геннадія Борщевського

14:43
Автор: Vежа
Become a Patron!

Посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагородили Геннадія Володимировича Борщевського. Захисник був мешканцем села Гарячківка Городківської громади, що на Вінниччині.

Як повідомляє Тульчинська районна державна адміністрація, солдата нагородили за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, відповідно до Указу Президента України від 24 травня 2022 року № 366/2022.

Геннадій Володимирович 25 квітня стримував наступ агресора на Харківщині на ротному опорному пункті.

Завдяки вогневій підтримці чоловіка, його побратимам вдалось знищити значну кількість ворогів. Для прикриття переміщень підрозділу наш земляк викрив свою позицію і перевів обстріл противника на себе. Внаслідок цього героїчного кроку отримав вогневі поранення несумісні з життям, – йдеться у дописі.

Сьогодні, 20 лютого, від імені Президента України Володимира Зеленського вручили Почесну відзнаку дружині Тетяні Сергіївні. Також посадовці висловили слова безмежної вдячності родині загиблого Героя, який віддав своє життя за Україну.

Без сумніву, імена таких як Геннадій Володимирович назавжди будуть вписані в історію золотими літерами. Ми пам’ятатимемо ціну, яку заплатив наш Земляк за мир, за перемогу, за кожного з нас, – зазначив заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій вручаючи відзнаку.

Фото – зі сторінки Тульчинської районної державної адміністрації у Facebook

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.