Послуга калькулятор ремонт квартир: чому варто звернутися до компанії NSDGroup

12:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 7 Травня 2024, в 12:38

Реклама

Послуга калькулятор ремонт квартир: чому варто звернутися до компанії NSDGroup

З допомогою послуги калькулятор ремонт квартир онлайн можна визначити кількість необхідних будівельних матеріалів та відповідні об’єми всіх потрібних компонентів для ремонту чи будівництва власного житла. Таку послугу надає компанія NSDGroup, що професійно займається проєктуванням, будівництвом та ремонтом.

Такий калькулятор допоможе, наприклад, здійснити витрати шпалер, плитки або гіпсокартону. Своєю чергою, це зекономить власникам житла кошти, адже не потрібно буде звертатися за цією інформацією до ремонтної бригади та вносити додаткову плату за попередні розрахунки.

Далі розповімо трохи детальніше.

Про послугу калькулятор ремонт квартир

Калькулятор враховує середні показники цін за одиницю кожного з матеріалів. Клієнту необхідно лише внести основні дані, від яких буде залежати ціна.

Для того, аби скористатись послугою калькулятор ремонт квартир, необхідно спершу внести категорію будівлі (котедж, новобудова, вторинний тип житла тощо) та ввести параметри приміщення – зокрема, висоту стелі, площу всієї квартири чи інших приміщень, кількість дверей.

Після цього варто вказати тип ремонтних робіт. Це можуть бути як чорнові роботи (як основа для наступних ремонтних покращень), так і косметичний чи капітальний ремонт. Можна також обрати ремонт “під ключ” – цей варіант підійде для тих клієнтів, хто хоче бути мінімально залученим до процесу та зекономити власний час на ринковому пошуку всіх необхідних будматеріалів. До речі, компанія NSDGroup готова зайнятися будь-яким із зазначених видів ремонтів у будь-якому типі приміщення.

Також варто вказати орієнтовний перелік робіт – до прикладу, знесення чи вирівнювання стін, шпаклювання, лакування підлоги чи вивезення сміття після завершення ремонту. При цьому варто зазначити пріоритетні обсяги ремонтних робіт (в контексті розмірів підлоги, стін та стелі), орієнтуючись на власний бюджет.

Після цього можна отримати результат – документ з розрахованою попередньою вартістю ремонтних робіт. Похибка розрахунків може складати до 10%, що найчастіше пов’язано із замірами приміщень. Остаточна ж вартість ремонтних робіт та прайс-лист встановлюється після зустрічі з фахівцем NSDGroup.

Про компанію NSDgroup

NSDgroup – компанія, яка з 2004 р. займається ремонтними та будівельними роботами. За час своєї роботи компанія встигла виконати понад 850 ремонтів квартир, майже 300 ремонтів будинків, понад 400 дизайнів приміщень та збудувати майже 30 будинків “під ключ”.

Загалом NSDgroup має вже понад 1700 задоволених клієнтів.