Понад 80% поранених українських військових після лікування повертаються у стрій – заступниця Міністра оборони

14:35
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Після лікування понад 80% поранених українських військовослужбовців повертається у стрій. Це вказує на високий рівень військової медицини. 

Про це повідомила в ефірі національного телемарафону заступниця Міністра оборони Ганна Маляр, передає “Укрінформ”.

– Вчора мені вдалося передати паски нашим пораненим в один із госпіталів України і медичному колективу, тому що треба розуміти, що наші військові медики сьогодні так само на фронті, вони, по суті, відповідають за життя і здоров’я наших поранених воїнів.

І треба розуміти, що це величезна перемога української військової медицини, надзвичайно високий відсоток поранених знову повертається у стрій – це більше 80 відсотків. Йдеться про рівень військової медицини, якість лікування і реабілітації, – сказала урядовець.

Що стосується забезпечення зброєю української армії, Ганна Маляр зазначила, що зараз всі державні процеси організовані на високому рівні і є можливість забезпечувати Збройні сили всім необхідним.

– Єдине, з чим ми самі не можемо впоратися, – це допомога з важким озброєнням, яке ми очікуємо від західних країн. Все, що стосується інших позицій, на сьогодні все це організовано… Але найбільша допомога – це людська участь, увага до наших військових, вияв вдячності. І сьогодні це дуже гарна нагода – свято, але це треба робити щодня, і це буде найбільший внесок і волонтерів, і всіх громадян для наших Збройних сил, – підкреслила Маляр.

Читайте також: Військовослужбовців, поліцейських та рятувальників безоплатно лікуватимуть в медзакладах МВС та МО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.