× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Понад 17 мільйонів виділять на реконструкцію Обласного центру реабілітації для осіб з інвалідністю на Вінниччині

15:14
Автор: Олеся Яненко

До кінця травня 2020 року мають завершити реконструкцію будівлі Обласного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, що розташована в селі Крищинці Тульчинського району.

Зокрема планують укріпити стіни, замінити вікна, утеплити будівлю та провести низку інших робіт. Очікувана вартість реконструкції складає більше ніж 17 мільйонів гривень.

Відповідне тендерне оголошення на сайті публічних закупівель ProZorro розмістив Департамент будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації. Йдеться про реконструкція будівлі “А” комунальної установи “Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень” на вулиці Шкільна, 30 в селі Крищинці, Тульчинського району Вінницької області.

Згідно з тендерною документацією, виконавець робіт має посилити фундаменти, оновити стіни із заміною окремих ділянок цегляної кладки,  вентиляційні системи, електроосвітлення (зокрема встановлять 186 світильників), встановити систему блискавкозахисту, систему пожежної сигналізації та оповіщення.

Також очікується заміна радіаторів опалення, прокладання трубопроводів опалення загальною довжиною 884 метри і обклеювання стін термовідбивною ізоляцією “Мультіфлекс”.

Переможці тендеру мають оновити підлогу, зокрема розібрати старі покриття, влаштувати цементні стяжки, пофарбувати підлогу та постелити лінолеум. Планується встановлення нових металопластикових вікон та дверей, улаштування каркасу підвісних стель.

Виконавці робіт мають також прокласти 310 метрів труб водопостачання зі встановленням фільтрів для очищення води та сушарок; прокласти 171 метрів трубопроводів каналізації, встановлення 23 комплекти умивальників, 14 душових піддонів та 16 унітазів.

Щодо оновлення горища: планується розбирання дерев’яних перекриттів, влаштування пароізоляційного шару і утеплення покриттів плитами з мінеральної вати. Також мають оновити покрівельне покриття з встановленням вогнезахисту, пожежних сходів та козирків.

Документацією передбачено також внутрішнє опорядження приміщення, яке включає: вирівнювання, штукатурення, фарбування стін а також облицювання керамічними плитками; улаштування обшивки укосів гіпсокартонними і гіпсоволокнистими листами, тощо.

Що стосується зовнішнього оздоблення – виконавці робіт мають утеплити фасади мінеральними плитами, виконати теплоізоляцію та декорування зовнішніх стін.

Поруч із будівлею також мають оновити дорожнє покриття та тротуари, встановити пандуси, хоча з документації не зрозуміло чи в цій конструкції передбачаються поручні.

Тендерні пропозиції можна подавати до 1 травня 2019 року (до 18:13).

Фото на головній: druisp.gov.ua

Читайте також: На індивідуальні теплові пункти у Вінниці виділили понад 15 мільйонів

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.